Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most költöztem össze barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztem össze barátnőmmel,de hiányzik kicsit a régi életem ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval összeköltöztük szeretjük egymást,kémia oké, de valahogy rájöttem hogy nem jó egy ágyban aludni mert egymásra felkelünk,ha az egyik más műszakban van felkelti a másikat ha haza ér, ha egyedül vagyok az albérletben akkor nem érzem magam annyira otthon,nem ismerek senkit sem a közelben,kicsit félek is ha valami bajom lesz ki segít rajtam? És van bennem egy kis hiányérzet a régi élettem kapcsolatban mikor még otthon éltem a szülőkkel a kutyámmal, normálisan kitudtam magam aludni,volt bőséggel kaja,mindig volt velem valaki otthon,jó volt haza érni mert tudtam hogy az szüleim lakása.Mások akik elköltöztek otthonról hogy élték meg a különköltözést egy új lakásban való életet barátnőjükkel?

2021. ápr. 22. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

volt bőséggel kaja,mindig volt velem valaki otthon,jó volt haza érni - akkor tegyél egy szívességet a csajnak és inkább szakíts.


Te költözz vissza anyádékhoz, ahol kinyalják a sggedet, ő meg találhat egy normális FÉRFIT maga mellé helyetted.

2021. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!