Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanatok meg egy ilyen kényes szituációt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem új munkahelyen, ahol van egy férfi munkatársam. Mindig is közvetlen volt velem és nagyon barátságos, de én (naivan) csak arra gondoltam, hogy nagyon rendes srác. Az elmúlt hetekben viszont már kimondottan félreérthetetlen... állandóan próbál puszit nyomni az arcomra, próbál atolelni, üzenetekkel bombáz, hogy hiányzom neki ha szabadnapos vagyok stb.

Alapvetően nem lennék ellene a dolognak, mert bejönne a srác, de tudom róla, hogy nős és én nős emberrel nem kezdek. (Na meg munkatárssal sem szívesen)

Hiába mondom neki, h otthon a feleséget olelje meg, hogy neki mondja, h milyen szép és csinos és ne akarjon állandóan puszilgatni, de annyit érnek a szavaim, mint falra hányt borsó. A baj az, hogy hiába próbálok nagyon ellen állni, nagyon bejön a srác és ha atolel, teljesen elolvadok... volt, hogy próbált megcsókolni, es sajnos 1-2 alkalommal túl gyenge voltam, h ellenalljak neki. Ezért nagyon szörnyen érzem magam, mert nem akarom, h velem bárkit is megcsaljanak. De a srác nem áll le. Munkahelyet meg nem akarok/tudok váltani. Az asszonyka alapvetően nagyon féltékeny típus, nem szeretném elmondani neki, h kicsapongó a férje, mert az sem kizárt, h 8 napon túl gyógyuló sérülései lennének... (múltkor 1 hétig volt ‘beteg’ a srac, mert a nő nem engedte munkába, mert féltékeny volt egy 15 évvel idősebb kollegara)


2021. ápr. 22. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy féltékeny a feleség. Neked annyit tudok tanácsolni, hogy embereld meg magad és állítsd le a pasit. Most kicsit úgy viselkedsz, mint aki kelleti magát, így teper a csávó. De tudod mi lenne, párszor lekezel, te beleszeretsz emellett lelkiismeretfurdalásod lesz. Nem éri meg.
2021. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy oldanám meg,hogy az első egyértelmű jelnél hárítottam volna.Mivel nem tetted ezért egyre bátrabb és merészebb lett, hiszen a visszajelzésed,hogy nem utasítottad el, erre sarkalta.

Én azt mondanám,hogy totálisan zárkózz el, ne hagyd,hogy öleljen, sőt, kerüld amennyire lehet, és egyértelműen mond meg Neki,hogy ugyan bejön Neked, de részedről kizárt,hogy bármi legyen köztetek.

Ezt mondom én...de Te vélhetőleg bele fogsz kerülni egy magalázó helyzetbe amiben tudod,hogy a pasi nős, és Te csak mellékszereplőként szexre kellesz Neki. Bizonyára nem Te vagy az első és nem is az utolsó ilyen kapcsolata.


Ebben a helyzetben csak szenvedni fogsz ha belemész, pár lopott óráért "cserébe".

2021. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Vedd fel telefonnal, és küld el a nejének!
2021. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

"állandóan próbál puszit nyomni az arcomra, próbál atolelni"

Ezen mi a kényes?

Megmondanám neki, hogy ha még egyszer megpróbálja, belelépek a szájába és/vagy hívom a rendőrséget.

Mondjuk te meg adod a lovat egy ilyen elmebeteg alá... :/

2021. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a HR-nek!
2021. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki nem is egyszer meg nem is kétszer, hogy nem akarom, h közeledjen felém. Elmondtam neki, h kedvelem, mint embert, de ennyi. Nem akarok több lenni, mint kolléga és/vagy barát. Közöltem vele, h ha ennyire szexre vágyik, menjen haza és masszon rá a feleségére, amire annyit mondott, h meg is teszi, de ram fog gondolni... na itt elküldtem a p*csaba, mert egy gyökér. Volt 2 nap nem szólok hozzad, majd kezdte újra a dolgokat...

(Megjegyzés, hogy távol-keleti az illető, sanda gyanúm, hogy csak azért vette el a nőt, Ja és csinált neki gyereket, mert így maradhat Európában)

2021. ápr. 22. 15:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem érdekli,hogy mit mondasz Neki, hiszen az ellenkezőjeképpen reagálsz. Elmondod és hagyod...
2021. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"baj az, hogy hiába próbálok nagyon ellen állni, nagyon bejön a srác és ha atolel, teljesen elolvadok... volt, hogy próbált megcsókolni, es sajnos 1-2 alkalommal túl gyenge voltam, h ellenalljak neki"


Itt még elég mást írtál. Gondolod egy embernek nem jön le, hogy elolvadsz tőle? Hát de. Neked nincs semmi közöd hozzá, hogy miért vette el a feleségét, ez egyelőre egy rosszindulatú spekuláció. Ha mindez amit csinál akaratod ellenére történne, akkor kimerítené a zaklatás fogalmát. Engem aztán senki ne ölelgessen meg puszilgasson, akit én nem akarok. Te nem nyilvánítottad ki egyértelműen, hogy ezt nem akarod, ezért nyomul. Ha azt mondod, hogy "jaj ne, Béla, hát nős vagy" aztán 2 perc múlva smacizol vele, az nem éppen elutasítás.

2021. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor nem akarsz tőle semmit, vagy pedig "nagyon bejön a srác és ha atolel, teljesen elolvadok... volt, hogy próbált megcsókolni, es sajnos 1-2 alkalommal túl gyenge voltam, h ellenalljak neki."...???

Nehéz lesz lekoptatni, ha közben nyilvánvalóan bejön amit csinál.

2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha nem látom, nem találkozunk, akkor igenis működik a dolog. Az üzenetekre nem válaszolok, vagy ha igen, akkor az kb mindig annyi, h ne engem dicsérnek, hanem a párját, ha meg hív, soha nem veszem fel. Van olyan nap, h 10-15 nem fogadott hívások van tőle. Napi szinten elismetlem neki, h ne hívjon, nem veszem fel.

És igen, én erősen küzdök ellene, de néha győznek a hormonok, és hagytam, h megcsokoljon, és ez hiba és ezt neki is elmondtam, nem is egyszer. Munkából szinte rohanok haza, pillanatok alatt atoltozok és eltűnök, mert egy irányba járunk haza, és nehogy kettesben kelljen vele lennem... olyankor mindig ki van akadva, h miért nem vártam meg.

Amúgy az az 1-2 csók nem az az egetrengető éppen egymást le nem vetkozteto valami volt, hanem kb csak szájra puszi... mert leallitottam. Se taperolas se semmi tovább. Mert nekem faj, amit ‘vele’ tesz..

2021. ápr. 22. 15:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!