Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Féfiak, Ti hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Féfiak, Ti hogy fogadnátok ezt? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Gondold bele magad,

ebbe a helyzetbe:


Párotoknak lenne szeretője, akiről tudnátok is mert elmondta, hogy szeretne valakit akivel csak testi kapcsolat lenne az egész, és ha úgy alakul, hogy a harmadik fél többet szeretne Tőle, lepattintja mert érzelmileg hozzád hűséges.


Köztetek minden okés, mind emberileg, mind érzelmileg, mind szex ügyileg, mindent meg is tudtok beszélni, veszekedés nélkül is.


Elnéznétek, ha Mellettetek lenne más is, ha amúgy a kapcsolatotokba nem tudna beleszólni ez a "kaland"?


Megbocsájtható lenne, vagy inkább megcsalásnak vennétek?


Szerintetek lehetséges ilyen?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?


Érdekel ki mit gondol ezzel a dologgal kapcsolatban. :)


Jöhet negatív, pozitív. :)



2021. ápr. 22. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem nézném el, hanem szakítanék. Ha valaki szeretőt tart, akkor ott már nincs rendben minden. Ez egyszerű megcsalás, amihez kitalált egy gagyi körítést.
2021. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én így élek konkrétan.
2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtanám, de többé nem szeretnék egy levegőt szívni vele, természetesen azonnal szakítanék.

Nálam a szex a párkapcsolat része, ugyanilyen értékrendű, monogám párt szeretnék magam mellé, minden más csak időrablás lenne.

(Ezzel együtt el tudom képzelni, hogy van akinek bejön a nyitott kapcsolat, nem ítélem el. Én nem kívánok részt venni ilyesmiben.)

N

2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően benne vagyok a nyitott kapcsolatban. DE csak kölcsönösen nyitott kapcsolatban. Ha a partnerem tarthat mást, akkor boldog mosollyal nézzen engem is, amikor a szexrandimra készülök valaki mással.
2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem elég kockázatos. Nagyon meg kell bíznom akkor abban a valakiben, és csak ha én is lehetek mással. De egyébként hosszútávon nem csinálnék ilyet, max kipróbálnám. Úgy gondolom rosszul is elsülhet ha mondjuk, pl vagy én vagy a partnerem megkedveli a szexpartnert.
2021. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézném el, nekem ez nem férne bele és ha ő ennyire mással akar szexelni, akkor hajrá, de azzal vége lenne a kapcsolatunk, én monogám kapcsolatra vágyom.

Ha nem így lenne, akkor is csak úgy mennék bele, ha kölcsönös. Az nem fair, hogy a másik szeretőt tart, de a párjának már nem engedné ugyanezt. Ha kölcsönös és mindkét fél benne van a nyitott kapcsolatban, akkor lehetségesnek tartom, amúgy nem igazán.

2021. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Hol írta a kérdező, hogy ez nem kölcsönös? Én nem látom.
2021. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nem neznem el, nalam ez komoly kapcsolatnal nem fer bele, az ketto emberrol szol. a megcsalas azonnali szakitast vonna maga utan.


vannak parok, ahol ez mukodhet, de nem megycsalas formajaban, hanem ugy, hogy kolcsonos megegyezesen alapulo nyitott kapcsolatban vannak. tehat ott nincs mit ‘megbocsatani’ meg ‘elnezni’ mert naluk ezt lehet. de ez mas tema.

2021. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Köztetek minden okés, mind emberileg"

Nem, emberileg eleve nem lenne minden okés köztünk, ha szeretőt tartana mellettem, meg máshogy sem.

Megalázó lenne nekem egy ilyen férfi mellett maradnom.

2021. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor engedném ha a csajt én is "használhatom". Nekem is jár egy kis kaland.
2021. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!