Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Féfiak, Ti hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Féfiak, Ti hogy fogadnátok ezt? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Gondold bele magad,

ebbe a helyzetbe:


Párotoknak lenne szeretője, akiről tudnátok is mert elmondta, hogy szeretne valakit akivel csak testi kapcsolat lenne az egész, és ha úgy alakul, hogy a harmadik fél többet szeretne Tőle, lepattintja mert érzelmileg hozzád hűséges.


Köztetek minden okés, mind emberileg, mind érzelmileg, mind szex ügyileg, mindent meg is tudtok beszélni, veszekedés nélkül is.


Elnéznétek, ha Mellettetek lenne más is, ha amúgy a kapcsolatotokba nem tudna beleszólni ez a "kaland"?


Megbocsájtható lenne, vagy inkább megcsalásnak vennétek?


Szerintetek lehetséges ilyen?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?


Érdekel ki mit gondol ezzel a dologgal kapcsolatban. :)


Jöhet negatív, pozitív. :)



2021. ápr. 22. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom az én PÁROM. Ketten vagyunk egy pár. Hárman vagy túl sokan lennénk, vagy túl kevesen.
2021. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem maradnék együtt valakivel, aki ezt akarja. Ha ilyet csinál, nem szeret eléggé, nem tisztel eléggé, akkor pedig mért maradjak vele?
2021. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretőtartást még akkor sem viselném el, ha olyan kapcsolatban élnék, ahol megengedett lenne másokkal szexelni időről időre. Ennél jobban nem is tudom, mi rombolhatná az érzelmi köteléket a felek között.
2021. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Remélem minden válaszolónak makulátlan a multja, erősen vallásos és soha egy flörtje nem volt harmadik féllel :D
2021. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem az ilyesmi nem való. Vannak, akiknek belefér, egymást kell megtalalniuk.
2021. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknél ez működne. De aki monogám beállítottságú, az ebbe nem fog soha belemenni.
2021. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!