Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal és azt mondta egy vitatkozás közben, hogy "vigyázzak hogy beszélek, mert két kézzel rázom a pofonfát". Ezen nagyon meglepődtem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem mondott még ilyet senki nekem. Vagy ezt csak viccből mondják a férfiak? Vagy tényleg megütne aki ilyet mond?
2021. ápr. 22. 18:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazi proli :D
2021. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
A noi pofozkodasnak is ellene vagyok, bar gondolatban behuznek neki. Viszont a valosag dimenziojaban szakitanek vele, mert ez nagyon red flag. Nincs mentseg ra.
2021. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kapcsolat elején ilyen, akkor jobb ha hagyod, ahelyett, hogy fejtegetnéd hova fajulhatna még ez a mondata.
2021. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Viccelt vagy sem, ez passzív agresszív mondat volt. Ja és már maga, hogy vigyázz!! fenyegető. Tehát közli, hogy jobb ha odafigyelsz magadra...


Hányás.

Szintén bántalmazó apa...

én rohannék, de kár, hogy nem mondtad akkor, hogy te meg a tökönrúgás fát...

bár gondolom elnémultál.


Elnémultál ugye? Ez akkor van, ha döbbenettől és megalázottságtól összeugrik a gyomrod.

Legyen más a boxzsákja

2021. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Olyan ez a beszolas, mintha valami Bud Spencer filmbol lenne.....



36F incel

2021. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
DE mi a k anyjáért a jó istennek írod ki hogy incel? hogy még itt is szánalmas legyél??
2021. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Mert a felhasznalonevemet nem akarom kiirni :)



Elozo voltam....

2021. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem akarod, hogy beazonosítsanak, ezért beazonosítod magad?


Írd alá úgy, hogy Géza.

2021. ápr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
A megfogalmazás alapján valami romák közt szocializálódott proligyerek... még ha ténylegesen nem is erőszakos típus, számomra elég taszító ez az értelmi szint, amit tanúsít a szóhasználata.
2021. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlcipő! Én úgy lépnek le ahogy csak tudok.
2021. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!