Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a viselkedés mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú társasságból aki mindig nagyon csinos lányokkal van de az gyik szemét mindig rajtam tartja ugyanakkor soha nem jön hozzám s ha melette vagyok merev s direkt nem néz rám. Megfigyeltem, hogy a lábfeje rám mutat ha körben ülünk. Egyszerűen nem tudom, hogy -félénk vagy egy csajozóék mert szerintem nálam szebb lányokkal lóg és jókat nevet velük velem komoly. Közösségi médiákon elsők között nézi a storyaimat de nem reagál csak néz de durván nem mosollyal az arcán hanem komolyan s ha ránézek feszesen rám pillant majd feltűnően elnéz. Valaki érti ezt?
2021. ápr. 22. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem.
2021. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha az egyik szemét folyton rajtad tartja, akkor lehet kicsit kancsal🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy figyel a szeme sarkából de nem feltűnően csak akkor ha ránézek
2021. ápr. 22. 22:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát röviden figyel közösségin élőben, a lábfeje rám mutat. A közelembe nagyon komoly feszes merev tekintete van csak akkor néz szemembe ha én is másképp elpukkant. De ezen kívül nem látom a szimpátia jeleit. A többi lánnyal kedves közvetlen.
2021. ápr. 22. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
sztem érdemes lenne szavakkal kommunikálnotok lábfejhelyzet alapú találgatások helyett, szted?
2021. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmit sem jelent
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

szerintem se, ez amit leírtál ez semmi. csak létezik szegény.

konkrétan semmilyen jelet nem adott haha

2021. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Kérdésedből úgy tűnik, hogy szerinted többet érez irántad és megerősítésre vágysz, de ennyi infó alapján senki se tudja megmondani. Ha többet szeretnél, beszélgess vele, hívd el kettesben találkozni és ha valóban többet akar, idővel alakulni fog. Ugyanakkor ha gyakran csajozik, nem biztos hogy komoly kapcsolatot keres.
2021. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ő valszeg olyan, aki a legaprobb jelekbol is eszreveszi ha epekednek utána

Nem minden srác képes fogni a jeleket. Neki valszeg van érzéke a csajokhoz hogy mikor kit lehetne meg.ni

2021. ápr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Mivel nem mosolyogva néz vagy ilyesmi, meglehet tudja, hogy ő bejön neked és ez feszélyezi, vigyázz arra, hogy ne adjon olyan jelet, amiről esetleg azt vennéd le, hogy van nálad esélyed. Sajnálom.
2021. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!