Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azok kapatosak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok kapatosak, akik egyből felcsináltatják magukat?

Figyelt kérdés
Engem a barátom még 8 hónap után még csak a kezem se kérte meg, mást meg akiknek pár hónap után összejön a gyerek, azokat meg egyből el is veszi. Mondjuk én nem is csináltattam fel magam a barátommal.
2021. ápr. 23. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Most irigy vagy, vagy ilyenkor mibajod van?, 😂😂😂
2021. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Őket csak a gyerek miatt veszik el, nem szerelemből...gondolkozz már. És 8 hónap után minek kérje meg a kezedet? Értelmes emberek legalább 1 évet várnak.
2021. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kőkemény 8 hónapot úgy írtad le, mint 8 év lenne. Normális emberek nem házasodnak össze 8 hónap járás után.


Gondolom azért veszik el ezeket a nőket, mert annyira balf*szok, hogy nem tudnak védekezni, ha meg ott a gyerek, akkor már összeházasodnak.

Tuti tipp: te nem szülj gyereket még jó sokáig!

2021. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

8 hónap után? :)


Az baromira korai. Amíg nem élünk együtt már minimum 1 éve addig fel sem merülne bennem.


Amúgy meg nem! Te is ugyanúgy általánosítasz nincs annyira sok olyan ember mint akikről te beszélsz.

2021. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kapatos nem ugyanazt jelenti mint a kapós. Kapatos úgy tudom a kissé ittas ember.
2021. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Engem a barátom még 8 hónap után még csak a kezem se kérte meg"


NNYOLC HÓNAP???? Vazzeg van aki a szexel is vár fél évet, te meg nyolc hónap után már házasodni akarsz? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Fogadjunk másfél év múlva meg már azt várod mikor válhatsz majd el...

2021. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
a kerdezo beteg, heti szinten ide jon hisztizni, hogy ot el se jegyzi a pasija fel ev utan, BEZZEG masokat. betegesen irigy, megkeseredett, feltekeny es csak masokkal tud foglalkozni.
2021. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez megint a hajdúsági falusi lány, aki 90 km-re lakik a pasijától?
2021. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd azért meg azt is, hogy közülük hányan maradnak együtt...
2021. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító, hogy 8, azaz nyolc hónap után sem kérte meg a kezed!
2021. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!