Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi nem ábrándul ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nem ábrándul ki egy nőből, aki 2-3 hónap után felcsináltatja magát?

Figyelt kérdés
Úgy látom ezeket a nőket feleségül veszik. Én nem próbálkoztam még ezzel a dologgal, de engem mindig elhagytak.
2020. aug. 17. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, de ahhoz tudtommal két ember kell, szóval ha a pasi nem akar gyereket 2-3 hónap után, akkor nyugodtan húzhat gumit. ;)
2020. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Az a nő, aki 2-3 hónap után felcsináltatja magát, az olyan is. Az a férfi, aki egy ilyen nőt elvesz, az olyan is.
2020. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

"akkor nyugodtan húzhat gumit"


A nők megoldják ezt a kis problémát, mint tudjuk.

2020. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pl. hazudja hogy szed fogamzásgátlót, de közben meg semmit nem szed.
2020. aug. 17. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég szomorú hogy ennyire tartod magad. Gyakorlatilag úgy akarod megtartani a párod, hogy hagyod hogy beléd ürítsen?
2020. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
"Pl. hazudja hogy szed fogamzásgátlót, de közben meg semmit nem szed." - na, pontosan ezért húzhat gumit a pasi, ha nem akar gyereket.
2020. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez eszembe se jutott, de látom hogy egyre több nő így tesz, és egyből el is veszik őket.
2020. aug. 17. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
4 Hát ez nagyon nem jön be-neked, mert ezt max te alkalmazod, de aki sosem szedhet egy problémája miatt tablettát, az sajnos ezt nem mondhatja:DD
2020. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Elmondom neked, vannak olyan nők, akik a szemetesből is kihalásszák az óvszert, csak hogy utólag "balesetet" csinálhassanak, amikor a pasi el van foglalva mással.


Amerikában már olyan szinten elfajult ez a módszer, hogy a kosárlabdás ligában körlevélben figyelmeztették a játékosokat, hogy az etyem-petyem után a WC-be kéretik lehúzni az óvszert, ha nem szeretne egy kis meglepetést pár hónap múlva.

2020. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen sunyiban abbahagyott fogamzásgátlós kapcsolatok nem lesznek tartósak, mert ugyan a pasi elgondolkodik, hogy most elzavarja-e a nőt, de amilyen életet élünk, lehet a következő nővel meg nem jön majd össze a gyerek bárhogyan is szeretné, viszont az a szálka bizalmatlanság mindig ott lesz a férfi fejében, és ez felőrli a kapcsolatot.
2020. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!