Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én egy ilyen ritka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én egy ilyen ritka utálni való nő lennék?

Figyelt kérdés
Az exem egyszer megütött, utána még is ő szakított velem. Hozzátenném pedig semmit nem csináltam. Nővérem azt mondja ritka még egy olyan nő, mint én, aki ennyire nagy utálatot vált ki egy férfiból, ritkán hall olyanról, hogy egy férfi megüti a párját.
2021. ápr. 23. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Az első barátom engem is megütött többször. Otthagytam és a gyerekeim apjával vagyok 20 éve, aki még a hangját sem emelte meg soha, nemhogy a kezét rám. A nővéred egy bunkó, és a pasi is. Egy normális férfi nem emel kezet egy nőre. Egyébként az exem azóta se tudott egy épkézláb kapcsolatot felmutatni, minden nő elmenekül tőle.
2021. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2%
Ha egy nő azt mondja h semmit nem csinált, ott minimum a kiadós hiszti, provokálás, kiabálás stb
2021. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

#12

Ja, és egy hiszti vagy provokálás már feljogosít arra, hogy megüss egy nőt, aki nem mellesleg elvileg a párod, a szerelmed. Ugye? Látom, benned is megvan a hajlam. A magatokfajtáknak a Tajgetoszon lenne a helye. A minap láttam egy kérdést az emberek kategóriában, hogy mit jelent a genetikai hulladék? Számomra az ilyen mocsadék embereket, akik erőszakkal tudnak csak elérni tiszteletet. Főleg a náluk gyengébbek felett.

2021. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

A jó isten mentsen mindenkit az olyan testvértől, ami neked jutott!:)

Tőle már csak a volt barátod idiótább, aki kezet emelt rád!:)

2021. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 köszönöm a jellemrajzot, nagyon mellé lőttél, sosem ütöttem meg nőt, a többire meg nem mondok inkább semmit.
2021. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!