Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mikor csináljatok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mikor csináljatok ezt?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon közvetlen velem sokat kérdezett a fiú majd közömbös lett de sokszor figyel a melettem lévőhöz mindig odajön beszélgetni közbe néz rám. Ő nem kezdeményez de mindig figyeli a relakcióimat közösségin is és ha én megyek hozzá kedves viszont távolról komolyan szemlél. Ez most mit jelent?
2021. ápr. 23. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
11, mert?
2021. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom megerősítést vársz tőlünk, hogy akar tőled valamit, de ennyi információ alapján lehetetlen megmondani. Szerintem nem jó direktben elmondani, hogy tetszik, sokkal praktikusabb elhivni találkozni, ami ha jól sikerül veszi a lapot és ő is elhív, idővel pedig alakulni fog. Miért nem tartod magad jó nőnek? Rossz a személyiséged?
2021. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi történt az ügyben azóta ?
2021. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova hívhatnám el.. azóta nem nagyon taliztunk. Esetleg elhívhatnám lovagolni mert ő is szeret de elvette ezt a lehetőséget mert elkérte a telószámot mikor mondtam volna, h jöjjön velem. Ezután hogy tudnám úgy megközelíteni,h ne nyomuljak??
2021. máj. 7. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező! Nem keresném a helyedben. Legyél türelmesebb!Ha akar valamit, keresni fog!
2021. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!