Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg nőkhöz szól a kérdésem. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nőkhöz szól a kérdésem. Ezt miért csináljátok? Mi a lényege?

Figyelt kérdés

Néha összefutok egy nővel, akit már elég rég ismerek. Egy felé dolgozunk, így néha reggel, néha délután is látjuk egymást.

Van amikor nagyon kedves, mosolyog, messziről integet, megvár, dumálunk egy pár szót. Úgy viselkedik, mint ha kedvelne és nyitott lenne esetleg rám. Amúgy nekem nagyon tetszik.

Máskor viszont teljesen közömbös, oda vet egy hellót és már megy is tovább. Mintha idegenek lennénk. Miért lehet ez?

Tudom, hogy az embernek vannak rosszabb napjai, de így nem merek nyitni felé. Milyen polcon lehetek nála? 40-esek vagyunk.


2021. ápr. 23. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. sehol nem vagy.
2021. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak letörni, de idegenek is vagytok. Attól hogy 1-2x beszéltek pár szót, még nem lesztek távoli ismerősnél többek, akik semmit nem tudnak egymásról és inkább csak udvariasságból beszélnek.


Van amikor nincs kedve, van amikor van, teljesen normális ahogy viselkedik. Ettől még elhívhatod és végülis bármi lehet belőle, hisz jelét nem adta hogy baja lenne veled és mint írtam, nem nagyon ismeritek egymást. Megpróbálni miért ne lehetne, maximum annyi történik hogy többet az a pár szó sem lesz.

2021. ápr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

En a koegakkal muazajbol vagyok kedves.

Mert amelyik ffi megerzi hogy a hatam kozepere se kívannam mint ferfit, abban aztan nem lesz köszönet es a munkakapcsolat rovására megy.

2021. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
*kollegakkal muszajbol
2021. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó kedve van és mindenkire mosolyog, máskor nem. Amíg nem beszélgettek, nem fog megkedvelni, akit kedvelek, munka után is találkozom, nem csak munkahelyen összefutunk és köszönünk, részéről jelenleg csak udvariasság van.
2021. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nem vagyunk kollegák, ismerjük egymást már sok sok éve, teljes név, család, meló, sokmindent tudunk egymásról. Szoktunk dumálgatni, de csak ha összefutunk. Ha olyanja van, megvár az utcán, hogy együtt menjünk egy darabig.

Bizonytalan vagyok, mert vannak azért jelek, hogy szimpatikus is lehetek akár neki, nem csak mint ember, hanem mint férfi is.

2021. ápr. 23. 07:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mit veszíthetsz, ha megpróbálod?
2021. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű.Ha a beszélgetős pillanata van,akkor ráterelheted a szót erre is.Pldául:Azt vettem észre,hogy neha rossz kedvű vagy..stb..
2021. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi alapján egy félidegen vagy, aki emberileg szimpatikus de amúgy elég közömbös. Ha jó napja van és csacsogós kedve, akkor veled is olyan (másokkal is, nyugi), ha meg épp siet vagy ideges akkor észre se vesz. Ha akarsz tőle valamit akkor hívd el randira, mi történhet? Max nemet mond és akkor legalább tudod hányadán állsz.
2021. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem konkrétan neked szól, egyik viselkedése sem, csak aznap olyan mindenkivel.
2021. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!