Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jött ez a pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött ez a pont amikor szakítottatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi volt az utolsó csepp a pohárban? Jól átgondolt döntést hoztatok? Utólag is jó döntésnek bizonyult? Sokat rágódtatok rajta?


Főleg hoszabb kapcsolatokkal kapcsolatos válaszok érdekelnének, de jöhet minden.


2021. ápr. 24. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta már nem volt napsütéses idő kapcsolatunkban. Sokat leültünk, hogy megbeszéljük a gondokat, mégse történt változás. Utolsó csepp kicsit nevetségesen egy asztálnál történt modortalanság volt, amit mikor láttam/hallottam azonnal elpattantam és már magamban tudtam, hogy na ez ennyi, én nem bírnám ezt mégegyszer végignézni/hallgatni.

Már nagyon érett bennem, ezért viszonylag kisebb dolog is elég volt hozzá, már teljesen lefutott dolog volt a részemről. Utána eszembe se jutott az illető sokáig, majd télen rosszidőben, kicsit magányosan felidéztem, de akkor se maradtam volna vele. Ma már boldogabb vagyok így, mintha beletörődtem volna azokba a dolgaiba, amikben sosem szeretett volna fejlődni.

2021. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 évig voltunk együtt.Abszolut nem érdekelte,hogy mi az,amit én szeretnék.Szerettem volna tengerre menni,egy évig terveztem,majd mondta,hogy menjek egyedül.Majd azzal jött,hogy nem lehet és kész.Aztán meg is ütött.Egyre agresszívebben viselkedett.Mindig mindent csak ígérgetett,de soha nem tartott be semmit.Nagyon lefogytam és szinte minden nap sírtam.Akkor jött egy pillanat,amikor szinte halálfélelmem lett,és mondtam,hogy én most gyökeresen megváltoztatom az életem.Akkor is kezdett ígérgetni meg könyörögni,de már nem hittem neki,és hánynom kellett a hazugságaitól,amivel éveken keresztül etetett.
2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!