Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottatok mar pont Mikulas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottatok mar pont Mikulas napjan a parotokkal? Netan Karacsony elott?

Figyelt kérdés

harom eves kapcsolat, de a pasimrol iden is kiderult,hogy egy unalmas,tutyimutyi alak, iden is elfelejtette,hogy Mikulas van.(vagy inkabb el akarta felejteni,mert lusta volt picit is unnepelyesse tenni).Vegigaludta a delutant.

Tavaly meg a karacsonyom volt olyan,mint egy barmilyen szurke hetkoznapi nap,semmi unneplyesseg reszerol(nem ajandekot vartam, csak egy kis kedvesseget,gesztstu).Szilveszterkor meg kuksoltunk otthon,nala es neztuk a TV-t.A harom evunk alatt ez mar a masodik ilyen.

Mindegy is ez, engem par hete nagyon foglalkoztat a szakitas gondolata.Csak sajnalnam igy,unnepek elott hagyni magara.Bar tudom,nekem lesz rosszabb,mert telhetne olyan tarsasagban nekem a december, aki hangulatossa tudna tenni.

Nem tudom,mi legyen, varjam meg,hogy jarjanak le az unnepek,vagy sokat ne gondolkozzak?ha most szakitok, biztosan nagyon kiborul majd es varatlanul eri...


2013. dec. 5. 19:32
1 2
 1/11 Dwight Schrute ***** válasza:
Holnap van Mikulás Te szerencsés szőke
2013. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet szemétség de én ne vártam meg mig vége lett a karácsonynak... ami nem müködik azt nem kell eröltetni legyen bármilyen ünnep és sajnálat...
2013. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem a barátod a mikulás,valószínű rossz ember vagy azért nem kaptál semmit..szégyeld magad.
2013. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet megrázóbb így az ünnepek előtt egyedül maradni, de abba gondolj már bele, hogy mennyivel szebb úgy együtt tölteni, hogy te már tervezgeted a szakítást csak legyen vége az ünnepeknek...azért ez is elég gáz...
2013. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma este jon a Mikulas, "kedves" elso valaszolo.

Ismetlem,nem ajandekot vartam,hanem picivel tobb kedvesseget vagy bar egy puszit. es nem flegma, unott hozzaallast.Nem hinnem,hogy ettol rossz ember lennek.

2013. dec. 5. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nah jó, az szerintem is nagyon gáz, hogy mikuláskor, és karácsonykor baszik rád... de az új évet én sem ünneplem :) Hisztizett is miatta eleget az exem... Elmegyek megnézni a tűzijátékot, koccintunk a családdal, B.U.É.K., talán eldurrantok 1-2 petárdát, és kész. Ennyi volt az új év...20/f
2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dwight Schrute ***** válasza:
33%
Még egyszer mondom, mert nem értetted meg. HOLNAP (dec.6-án) van mikulás. Ha nem hiszed, nézz utána, az hogy neked szüleid ma este adják oda a csillámpónit, az nem utánanézés.
2013. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha őt meg is viseli a dolog, az nem amiatt lesz, hogy az ünnepek ideje alatt történt a szakítás, mivel láthatóan pont lesz*rja, hogy mi van épp. Én azt mondanám, hogy csak ezért fölösleges várni vele, legalább hamarabb túl leszel rajta.
2013. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Dwight Schrute ,kerlek szepen,ha nem tudsz a kerdesre ertelmes valaszt adni,akkor ne koss bele egyebbe.

Errefele mindenhol MA, dec.5-en este/ejjel jon a Mikulas.Erdekes,mindenki hulye akkor,akinek MA jon a Mikulas?

2013. dec. 5. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem 3 év után karácsony előtt szakított a párom. Nem volt nagy veszekedés, balhé, leültünk megbeszélni, s végül ő mondta ki, ez nem megy tovább, véget vetett neki. Baromi sz*r volt, de nem a karácsony miatt, erre sosincs jó időpont. A karácsonyaimat nem rontotta el, akkor persze nem voltam túl ünnepi hangulatban, de az ünneppel semmi bajom most sem. Nem mondom, hogy nem jut eszembe ilyenkor, hogy december van, az az időszak... de ha nyáron lett volna, akkor is van ilyen. Ha te nem érzed működőképesnek, akkor szakíts. Ne karácsony napján, de most simán megteheted. Ezért ne maradj benne a kapcsolatban.
2013. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!