Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem lefeküdt azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem lefeküdt azzal akibe szerelmes vagyok, most lett neki barátja, elcsábítsam a pasiját? :/

Figyelt kérdés

A nővérem tudta hogy szerelmes vagyok(most márcsak voltam:S) abba a pasiba,egyik este átment hozzá és hát szexeltek..:S

most szerintem nekem is ezt kéne csinálnom,h a pasijával egy éjszakára...csak hogy érezze hogy milyen szar volt nekem..:S


szerintetek ? :/


2010. aug. 22. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"az aztán k*rva nagy kezdeményezés volt..kiment a pasival

cigizni,5perc múlva meg már kuratja magát..(egyébként meg mindenki ismeri mert a fél falu meg megbszta már..)

én meg nem vártam semmit,tudtam hogy a sráccal nem lesz semmi,de azért a nővéremnek nem kellett volna ilyennek lennie,mert tudta hogy rég óta tetszik stb"...na te is aztán szépen beszélsz a saját nővéredről...amúgy meg nem a te dolgod, hogy kivel élvezi az életet....egyszer élünk...ejsze ha neked tetszik a fél falu, akkor a nővéred nem szeretkezhet senkivel a kiszemeltjeid közül...térj már észre basszus...szerintem te csak féltékeny kislány vagy, s mivel neked nem jön össze a szex, másokra haragszol...ez után már az jön, hogy anyukádéknak is megtiltod a szeretkezést...ideje felébredni, s irigykedés helyett pasit keresni...libuska...

2010. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy a nővéred olcsó, DE te és az a pasas akkor nem jártak. ergo, a tetvéred szemét pi*a, de megcsalásról nem beszélhetünk. De ha te meg összefekszel a jelenlegi pasijával, azzal megcsalás is lesz, meg te is olcsólo*ó leszel...ennyi.haggyad őket, majd lesz más

19L

2010. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy olcsó leszel vagy nem,de a nővéred kitépi az összes szál hajadat abban biztos lehetsz!
2010. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ugyan már...mért lenne szemét pitsa a nővére?...ck mert megtehette azt amit a kicsi fruska hugica nem mert?...szerintem itt nem a nővérrel van baj...hanem az ilyen féltékeny pitsákkal mint a kedves kérdező...
2010. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

utolsó: nem is akartam meg tenni..a pasinak csak egy éjszakás kalandok kellenek,én meg komoly kapcsolatot akarok..

nem vagyok féltékeny,csak szarul esett,kiváncsi lennék neked hogy eshet egy ilyen dolog..

nade mind1 ugysem érted...

2010. aug. 22. 21:00
 16/19 A kérdező kommentje:
na te is aztán szépen beszélsz a saját nővéredről...amúgy meg nem a te dolgod, hogy kivel élvezi az életet....egyszer élünk...ejsze ha neked tetszik a fél falu, akkor a nővéred nem szeretkezhet senkivel a kiszemeltjeid közül...térj már észre basszus...szerintem te csak féltékeny kislány vagy, s mivel neked nem jön össze a szex, másokra haragszol...ez után már az jön, hogy anyukádéknak is megtiltod a szeretkezést...ideje felébredni, s irigykedés helyett pasit keresni...libuska...--->ha ilyen nővéred lenne te is csak igy beszélnél róla..más nem érdekli csak a buli,szex,pia,meg vmikor drog..képzeld összejön a szex;)nem vagyok irigy,féltékeny,de remélem veled is megtörténik ez..;)
2010. aug. 22. 21:10
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
tudod mi vagy te? egy féltékeny, idióta, kielégületlen rib*anc...vegyél egy vibrit, s ba*szd agyon magad...ja, agyon nem baszhatod, mert agyad sincs...hát így jártál...s igenis irigy vagy...ck még nem néztél tükörbe...
2010. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

tudod mi vagy te? egy féltékeny, idióta, kielégületlen rib*anc...vegyél egy vibrit, s ba*szd agyon magad...ja, agyon nem baszhatod, mert agyad sincs...hát így jártál...s igenis irigy vagy...ck még nem néztél tükörbe...------>beszéltem én igy veled bszki?ha valami nem tetszik menj vissza a jó édesanyádba..

nem is ismersz!nem tudod milyen vagyok,ugy hogy ilyeneket ne mond..

bszki inkább menj a pcsába nem vagyok kiváncsi a baromságaidra!

2010. aug. 22. 22:20
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
"de remélem veled is megtörténik ez.."...szép dolgokat kívánsz másoknak...amúgy meg, igazam van...s én nem emlegettem anyukádat, úgyhogy te csak hagyd békén az enyémet...legszívesebben olyan szépen elküldenélek melegebb éghajlatra, hogy alig várnád, hogy indulhass...de ilyen irigy pitsák miatt nem fogok mérgelődni...esetleg az nem tetszik, hogy igazam van?....féltékeny kislány...hánynom kell az ilyenektől, mint amilyen te vagy...
2010. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!