Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még igazi nőies nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még igazi nőies nők?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mit értesz ezalatt konkrétan?

Én elvileg azért nem vagyok nőies, mert nem mosok-takarítok a pasi után, nem főzök rájuk, gelyette dolgozom és tanulok. Sok férfi szerint a nőknek nem ez a dolga. :)

2020. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a házimunkára gondolok.Inkább a stílusra és öltözködésre.
2020. nov. 9. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Úgy látod, hogy nem léteznek? Nem jársz emberek között?
2020. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ciki nőnek lenni.

Gizdáskodni kell, keménykedni, harsányan káromkodni.

Ma ez a menő.

2020. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
4. Egyetértek. Az érzékenyebb, kedvesebb, odaadóbb nők manapság csak arra valók, hogy kihasználják a naivitásukat. Tudod ki akar ebben a világban nőies nő lenni...
2020. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Ma már csak életképtelen elkényeztetett fruskák vannak kb 40 éves korukig. Majd 40 felett, férfigyűlölő lesz belőlük. A saját szerencsétlenségüket, rá kell valaki fogni.
2020. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek, de nekem inkább a fiús, szomszéd lány tipusú csajok jönnek be.
2020. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2020. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Léteznek. Ahogy én látom 35 felett elég sok van. Nőiesek, elegánsak. Nem feltétlenül a legultosó divat szerint öltöznek "egyenruhába", hanem aszerint, ami jól áll nekik, esetleg egyedibb és nem "tizenkettőegytucat". Már kialakul az egyèniségük stílusuk. Nyilván nem mindenki ilyen, de az érettebb nők között sok az igazán nőies.
2020. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!