Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legalább 1 éve szingli, 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább 1 éve szingli, 20 év feletti nők és férfiak, szavazzatok! Boldogok vagytok szingliként?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, inkább boldognak mondanám magam, mint boldogtalannak
Nő vagyok, inkább boldogtalannak mondanám magam, mint boldognak
Férfi vagyok, inkább boldognak mondanám magam, mint boldogtalannak
Férfi vagyok, inkább boldogtalannak mondanám magam, mint boldognak
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Először tisztázzuk, hogy te személy szerint mit értesz a szingli alatt.


A szingli az saját döntéséből szingli.


Vagy számodra a szingli olyan egyedülállót jelent aki szeretne társat magának de sajnos nem jön össze neki.

2021. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan személyre gondolok, aki legalább 1 éve nincs párkapcsolatban.
2021. ápr. 27. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem is akar, vagy akar de hiába próbálkozik nem kell senkinek?
2021. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmmm, az legyen mindegy ennél a szavazásnál.
2021. ápr. 27. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Pedig ez pont nem mindegy haver.


1. Mert mondjuk , lenne lehetőségem arra, hogy legyen barátom vagy barátnőm, mert akadna rá bőven személy, de...én úgy döntöttem, hogy szingli leszek és szeretnék hosszú ideig egyedül lenni. És nem kell senki.


2. Vagy egyedülálló vagyok már több mint 1 éve, és sajnos hiába ismerkedem elutasít mindegyik nő vagy férfi.


ha 1. akkor mondhatni boldog vagyok.

ha 2. akkor bazira nem vagyok boldog.

2021. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én szingli vagyok és jól érzem magam. De hiányzik egy társ és voltam is társkeresőn és nem találtam. De ettől még boldog vagyok, mert az életem jó.
2021. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagyok, de nem hinném, hogy ennek csak és kizárólag a szingliségem (vagy nevezzük akárminek) az oka, bár kétségkívül hozzátesz.
2021. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Pedig az egynek igaza van módszeresen összemossa az emberek 99%-a a 2 fogalmat (amit előbb leírt).


Én pl állandóan kapom a lesajnálást meg a pszichológiás profilozást hogy mi lehet ennek az oka jaj te szegény.... Pedig én a saját akaratomból vagyok egyedül és én ezen nem is kívánok változtatni.


Már annyi embernek mondtam nemet és küldtem el hogy nekem ciki.

(Az a rész meg, hogy nem vagyok egy pro a szexből kinek mi a fütykös köze van hozzá ?)

Más élje úgy a saját életét ahogy Ő akarja nekem meg az enyém így jó ahogy van.

Különben is van nem 1 és nem 2 szokásom amit nem szeretnék se megváltoztatni se lemondani róla. Lehet ezt nem megérteni nem érdekel.

Havi 200 órában rohangálok az SBO-n, nem óhajtok ezzel a résszel foglalkozni.


Egyébként ez az ami a 2 fogalom közti hatalmas különbség ez az amit az emberek 99%-a agyilag sosem fog felfogni.

2021. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!