Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele egy olyan kapcsolatba, ahol a feleség mindig bezavar a két gyerekkel?

Figyelt kérdés
Konkrétan eldöntötte, hogy szédszedi a kapcsolatomat a párommal.
2021. ápr. 28. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Biztos hogy nem. Váljon el, rendezzék a gyerekeket, csillapodjanak a kedélyek, majd utána visszatérhetünk esetleg a dologra. Más válóperénél csak a sajátod lehet rosszabb. Megér egy kolbi ennyit? Keress független pasit.
2021. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, igazatok van.

Én jobban szeretem őt, mint ő engem.

Menekülök inkább, nekik is jobb lesz.

2021. ápr. 28. 09:25
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Tapasztalatból írom, hogy sajnos nem egyszerű. Az én párom elvált, én utána jöttem képbe, az exfeleség mégis gyűlöl, és ellenem, ellenünk hangolja a gyereket. Sok időbe és energiába telt, hogy a gyerek saját tapasztalatból belássa, nem én vagyok a sátán lánya, de ehhez az is kellett, hogy már 15 éves gyerekről van szó, már van valamennyi rálátása a dolgokra, és képes saját döntést hozni. De ettől még az exfeleség folyton fúr, szívességeket kér a páromtól, és anyagilag is kihasználja. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne menj bele, csak azt, hogy nem lesz könnyű.
2021. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Tudom, engem úgy felb*sz az a nő, játsza az áldozatot közben nagyon rondán beszél a férjével...
2021. ápr. 28. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!