Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy titkos kapcsolatom 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy titkos kapcsolatom 3 éve és szeretem öt, de megcsaltam a gyerekkori szerelmemmel akivel most voltam elöször és utoljára. Elmondjam neki vagy hallgassak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy elmondjam e neki ,mert ha elmondom akkor örökre elveszitem, de igy félek nem tudok a szemébe nézni vagy elvesztem a bizalmát örökre vagy esetleg az is meglehet hogy mástol hallja meg hogy mi történt az még rosszabb azthiszem,hatalmasat csalodna bennem. De félek elveszitem..... segitsetek
2008. dec. 6. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Itt nincs segítség, egyedül feküdtél le mással, ezt is egyedül kell eldöntened. A kellemetlenebb részt ne akard áthárítani másra.
2008. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Srapnel ***** válasza:
100%
Egy egyébként is titkos kapcsolatból félreszexelni titkosan? Sok rendberakni való van ott. De a titkolózás elég jól megy, lehet, azt kell választanod.
2008. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves töled,azt hittem itt azért vagyunk hogy segitsünk a másiknak, amit máshol nem mertél.........itt megkérdezheted
2008. dec. 6. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:
ja ez az elsönek szol!
2008. dec. 6. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vállalnia kell a tettinek a következményeit!

Szerintem mond el a barátodnak, hogy megcsaltad! Ha képes voltál megtenni, akkor úgy sem szereted...

2008. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászólóval egyetértek. Nem értem az embereket, ha valakit nagyon szeretsz, hogy vagy képes megcsalni?

Ha az én barátom tenné ezt, nem érdekelne, hogy sokat ivott vagy stb., ez akkor is megalázó, és átvered a partneredet. Mondd el neki, ha volt benned annyi, hogy megcsaltad, akkor legyen annyi is, hogy elmondod. Egyrészt jobb ha Tőled tudja meg, másrészt szerintem ez így lenne igazságos. Már ha létezik igazság.

Minden jót!

2008. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nehéz a döntés,de ha szereted őt,akkor szerintem is mond el.Annyival tartozol a másiknak,hogy őszinte vagy vele.

Az rád nézve sokkal kellemetlenebb,ha ezt máshonnan hallja vissza,akkor lehet,hogy nem is ül le veled beszélgetni,mert úgy érzi,hogy becsaptad.Bár így is ezt fogja érzeni,hiszen nem tisztességes játszmát játszottál,de legalább őszintén elmondtad!

Egyébként az is benne van a dologban,hogy nem mondod el,és soha senkitől nem is fogja visszahallani,na de erre sincs garancia!

Tényleg ezt egyedül neked kell eldöntened!

2008. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igenis tökéletesen igaza van. Tudod, minden éremnek két oldala van: elhiszem, hogy jó volt a régi szerelmeddel a szex, de most tessék vállalni a következményeket. ..és látod ezt speciel senki nem tudja/fogja megtenni helyetted.

Félsz, hogy elveszíted a bizalmát? Hmm..ez véletlen akkor nem jutott eszedbe, amikor az gyerekkori szerelmed a bugyidban turkált? bocsi,hogy durva vagyok, de nőj fel és tanulj meg felelősséget vállalni a tetteidért. Tudod, ez különböztet meg minket az állatoktól-képesek vagyunk döntéseket hozni.

2008. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
könnyű így ítélkezni mások felett...ne oltsátok már ennyire szegény emberek:) szerintem van ilyen, megtörténhet, már csak azért mert az emberek nem arra születtek, hogy életük során 1 párjuk legyen, ösztön...ha nem jelentett neked semmit, úgyértem érzelmileg ami történt, és valószínűleg nem tudja meg, ne mondd meg...amit nem tud, nem fáj nki, és ha neked nem volt fontos, ne bántsd meg...szerintem.
2008. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de szerintem az utolsó váaszolóra hallgatok!
2008. dec. 7. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!