Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg mondjam neki, hogy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mondjam neki, hogy szeretem és akkor nem szenvedek és nem sírok és akkor a szerelmemmel lehetek vagy el felejtsem?

Figyelt kérdés
Egy pasi azt mondja nekem szeret és ő azt hiszi ,hogy nem szeretem:/ És azt írta nekem ,hogy valaki akar vele járni de engem szeret!És azután 2 órával járnikezdett a lánnyal én másnap láttam hogy kapcsolatban vannak:(És én el kezdtem sírni:(nem tudom mi legyen....
2011. júl. 5. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van barátnője nem???
2011. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy neked mindegy, hogy milyen csak veled legyen?
2011. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
FRISS A KAPCSOLAT NEM AVVAL A LÁNNYAL SZERINTTEM MOND EL NEKI H SZERETED HA MÉG SZERET DOBNI FOGJA AZT A LÁNYT SZERINTEM
2011. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy szereted és döntse el, mit akar. ha komolyan gondolta, amit akkor mondott, akkor téged választ. ha nem lép az ügy érdekében, akkor meg felejtsd el!
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tiszta sor!

Feltétlen mondd el neki amit érzel! Azonnal dobni fogja a csajt, hiszen a szíve a Tiéd! Dehát ezt Ő maga mondta el Neked.

Azért van azzal a csajjal, mert a fiúk nem bírják egyedül, de legszívesebben Veled lenne... ;)

2011. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De eddig miért nem mondtad neki? Elég butaság volt... nem értem... vagy csak most jöttél rá, hogy szereted, mikor már másé? Akkor bukta...

Ha eddig is tudtad, akkor mondd meg neki, ha csak most bántja az egódat, hogy mással van, akkor viseld a következményeket.

2011. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

15:51 vagyok.


Miért lenne bukta? Szerelmes az ember nem lesz túl sűrűn... kapcsolatok viszont dögivel vannak!


Tegye szívére mindenki a kezét aki kapcsolatban él, hogy azért vannak e együtt, mert szerelmesek egymásba...

Sajnos sírnánk a választól, hogy mennyire kevesen vannak!


Ha megtaláltátok egymást, becsüljétek is meg!

Sok boldogságot! ;)

2011. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak arra mondtam, hogy nem most kéne észbekapni, mikor már egy 3. embernek is fájdalmat okoznak...
2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Annak a lánynak is lehet ugyanezt mondta.
2011. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Értelek és igazad van, de sajnos egyre inkább rájövök, hogy az élet egy körforgás.

Van amikor minket bántanak, van amikor mi bántunk meg. Nem szándékosan, de ilyenek a szívügyek, mindenki keresi a másik felét, próbálkozik, hogy hátha megtalálja...

És az a bizonyos bizsergés nem jön túl sűrűn!

2011. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!