Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan meséljem el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan meséljem el a páromnak ezt? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Röviden toxikus kapcsolatunk van anyámmal. Még túl fiatal vagyok és rendes munkám sincs (tanulok), hogy teljesen el tudjak különülni tőle. Szeretnék mesélni erről az egészről, de nem tudom, hogy tehetném meg, hogy ne ábránduljon ki. Igazából mindig ettől féltem a legjobban, hogyha felfedem a sérülékeny oldalamat, majd senki sem fog szeretni. (Gondolom ez anyának is köszönhető, aki mindig ezt plántálta belém, hogy borzasztó személyiségem van, teher vagyok, szerethetetlen és dögölnék meg, stb) Nem diagnosztizálták sosem, így nem mennék ebbe bele, hogy vajon mitől szenvedhet, de a húzd meg-engedd el elven működik. Tud kedves lenni, de mire elhinném, hogy szeret, mindig jól odaszúr, hogy fájjon.

Úgy érzem, kiábrándulnának belőlem mások, ha tudnák, hogy így élek/éltem és nyilván ennek maradt nyoma, mégha nem is vagyok depressziós, ilyesmi.



2021. ápr. 29. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy ha elmondod a párodnak, azzal felelősséget raksz rá. Kb kényszerhelyzetet teremtesz, amiben ő kimenekít otthonról, (a saját iskoláit és jövőjét beáldozva) vagy egy bunkónak minősül.

Nehéz kérdés ez nagyon.

2021. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magamra ismertem :(

Anyukádnak valószínűleg nárcisztikus személyiségzavara van.

YouTube-on találhatsz nagyon jó magyar nyelvű videókat a toxikus/energiavámpir szülőkről.


Amúgy ha lesz vagy van egy szerető párod, valószínű ezt elfogadja, hiszen nagyon sok gyerek nem ideális családba születik.

2021. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ment mindenkinek a zöld. :)
2021. ápr. 30. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!