Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvesem nagyon hozzámnidomul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesem nagyon hozzámnidomul, kedvem szerint változik, miért?

Figyelt kérdés

40-es elvált nő vagyok, párom 30 éves. 1,5 éve vagyunk együtt. Ő az első fél évben nagyon lazán kezelte a viszonyt, inkább szexkapcsolathoz hasonlított. Aztán komolyabbra fordult, felvállalt kapcsolat lett. Jó együtt nagyon. Egy ideje ő mindenben hozzám igazodik. Ha valamit mondok, bármit, hogy szeretnék valami programot, ő azonnal már tervezi is. Mindenben úgy akar tenni, ahogy nekem kedvem van, ahogy én szeretném, ahogy nekem jó. Lényegében azt érzem, hogy ez az egész kapcsolat csak rólam szól, ő meg alkalmazkodik. Gyakran mondja is, az a lényeg, hogy nekem jó legyen. Ha megkérem valamire, azonnal ledob mindent és már megy is, intézi, csinálja.

Egyrészt én ilyen hozzáállással még nem találkoztam, másodsorban meg az első hónapokban annyira hidegen hagyta, hogy nekem mi a jó, hogy ezt most nem tudom hova tenni. Nem így ismertem őt meg. Megkérdezni nem merem, mert akkor azt fogja gondolni, hogy ez engem zavar. Nem zavar, csak fura és nem értem ezt a nagy változást.

Szerintetek mi lehet ennek az oka és lehet -e valami negatív következménye, pl besokall vagy ilyesmi?

Neki ez az első kapcsolata, eddig csak rövid, néhány alkalmas viszonyokra volt hajlandó.


2021. ápr. 29. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudja hogy viselkedjen veled.


Mármint van ilyen szent tehénszar elmélet, hogy a nőkkel bunkón kell viselkedni, mert attól lesz férfi a szemükbe. Szerintem az elején valami ilyesmi taktikát nyomot, most meg istenesen elkapta a szerelem és már csak az ösztöneire hallgat.

2021. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmes lett a fiú :D
2021. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!