Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korábban, 6-8-10 évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban, 6-8-10 évvel ezelőtt is ennyire divat volt az oldalon privátban ismerkedni, privátban írni?

Figyelt kérdés

Elég sokat fent voltam már akkoriban is, de nem emlékszem, hogy tapasztaltam volna. Vagy csak engem "kerültek el"?

Olyanokra sem emlékszem, ami egyre gyakoribb, hogy "privátban kifejtem, ide nem akarom kiírni".

Szóval, úgy egyáltalán semmi privát beszélgetést nem tapasztaltam.


Meg mintha kisebb közösségnek mondható valami alakult volna ki az oldalon. Gondolok az oldal híres/hírhedt felhasználóira. Ilyenre sem igen emlékszem. Vagy ez is megvolt pedig, hogy az állandóbb felhasználók már-már "ismerték" egymást?

Vagy ez inkább a kevesebb felhasználó miatt alakulhatott ki mostanra?



2021. ápr. 29. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve tudtam. Manapság nem nagyon vevők rá az emberek.
2021. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyrégen is használták az internetet társkeresésre.


Sokszor volt még évekkel ezelőtt az Anikó Show-ban, hogy sok vendégpárok a facebookon ismerkedtek meg.

2021. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az interneten ismerkedni több ichlete volt az embernek, mint élőben ismerkedni.
2021. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én 13 éve vagyok itt régen még párok is egymásra találtak te hát nem újdonság
2021. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen baromi közvetlenek voltak az emberek, ha lógni kerestem társat, inni egy sört a dunaparton, csaj elhivott ugyanerre, randit is könnyű volt összehozni, most meg kb tiszta szopás az egész, még csak köszönök, semmi más, de már bennevagyok a skatulyában, rámvan zúditva az összes szorongása, exei viselkedése, saját nyomora, itéletek aztán nesze ismerkedjél. Alig kiváncsiak az emberek a másikra, az érdekli őket h minél hamarabb igazolást kapjanak az itéleteikre, ha nem kapnak legyártják, igyis ugyis igazuk lesz, akk is ha fizikai képtelenség ugy viselkedned vagy olyannak lenned amit rádhuznak. Mindenki jobban tudja mindenki életét mint saját maga, az utóbbi 2 hétben olyan dolgokat tudtam meg magamról h csak pislogtam, voltam már itt minden is csak szent józsef nem. Aztán mindenki eltűnik. Kivétel nélkül. A másik iránt érezni valamit, akár csak minimálisan megkedvelni nagyobb félelem lett mint a nyilvános beszéd. Mindenki retteg a sérüléstől, akár csak a nem szóról legyen szó, viszont borzalmasan bántalmazóak az emberek ezzel párhuzamosan. Senkit nem érdekel mit okoz a másiknak a szavaival, viselkedésével, csak ő ne sérüljön.
2021. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

#5 ez teljesen úgy van, ahogy leírtad az egészet.


Az ember ebben az elcseszett világban senkire se számíthat, csak saját magára.

2021. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pfúúú de igaz amit a válaszod második felében írtál...
2021. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!