Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan normális, kedves lányok, akik nem a külsőt nézik és, akik a sok lány szerint rondának tartott fiúkkal is ismerkednének?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen rossz külsejű fiú vagyok.. Rengetek lány kért már tőlem képet ezen az oldalon, de képküldés szinte egy sem írt vissza, de volt, aki azt írta, hogy rendben vagyok. Volt egykét lány, akikkel itt ismerkedtem meg és, akiknek állítólagosan tetszettem is leírásuk alapján, még facen is bejelöltük egymást, de másnap már vissza sem írtak.. Nem vagyok igénytelen, de az nem változtat a kinézetemen.. Minden hónapban megcsináltatom a frizurám, divatos ruhákat hordok.. Ha ez számít valamit ebben a világban, kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte, de ahogy látom ez semmit sem ér.. Ha, az ember nem születik jóképűnek, akkor bármit is csinálhat.. Mindig is sikertelen lesz.. Minimum átlagosnak kellene ahhoz lennem, hogy legalább csak egy lánynak bejöjjek.. Minden lány a páva srácokat szereti... Tisztelet annak az 1%-kivételnek.. Eddig akárhová mentem, csak tökéletes páva srácokat láttam kézen fogva lányokkal... Lányokkal szemben nincsenek igényeim.. Átlagos és közötti lányokkal próbálkoztam eddig, de sikertelenül.. Nekem csak annyi az elvárásom, hogy legyen valami a lányban, ami megfog és belsőleg meg legyen kedves.. Túlságosan nagyok az elvárásaim? A sok elutasítás miatt depressziós lettem, önbizalom hiányos. 18/F

2015. jan. 17. 12:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Pacsit :D


Nem vagy egyedul ne aggodj, en is igy szoktam jarni..

2015. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek számít a külső. olyat keress, aki jóképűnek lát.

Viszont emellett a belső is fontos számukra, szóval ha depressziós, önbizalomhiányos, határozatlan fiúcska vagy, még kevesebb az esélyed.

2015. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Hát sok ilyen fiút ismerek lány létemre mint amilyennek leírtad magad. Ne add fel majd találsz egy olyan lányt aki úgy elfogad ahogy vagy!!:) 16/L
2015. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%

Haver,te is csak olyan lannyal kezdesz akire-kicsit durvabban fogalmazva- feláll a farkad.

Külső vonzalom nelkül NINCS kapcsolat. Az a baratsag.

Nem hiszem hogy beoeobalkoztal mar a 90 kilos tüsihaju,goth Bözsinel.

2015. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Igazából van. Vakok, aszexuálisok és pánszexuálisok.
2015. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

2-es nagyon jól mondja.

Ha jó a dumád, az is sokat dob a dolgon.

2015. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Ne olyan lányoknál próbálkozz akik a pávákra mennek.

Vannak kedves lányok, de szerintem ne neten ismerkedj. Járj el szórakozni, nem feltétlen bulizni. Mozdulj ki otthonról. Élj a hobbidnak, ilyenkor télen pld menj el korozni. Ne neten próbálj ismerkedni. :) Tudod személyesen mindenkinek van egy egyedi megjelenése, kisugárzása, ami a képekből nem jön át.

2015. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
Szia! Küldesz magadról képet? 16/L nekem pl bejönnek az olyan fiúk is akiknek jó a humoruk de nem olyan jóképúek. =)
2015. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
96%

Én sohasem néztem a külsőt, hanem akivel elkezdtem beszélgetni és megtetszett a személyisége azután már a külsejét is tökéletnek láttam, és tudom, ez tényleg hülyén hangzik, de így van. Ha megtetszik egy srác azért mert kedves, rendes, okos, udvarias, megértő akkor utána folyamatosan azt mondogatom a barátnőimnek, hogy "nézzétek már milyen jól néz ki", meg "úristen, de jó pasi" ők meg ugye mindig elmondják, hogy "nem, nem az" De nekem az és kész. :D

Uhh, ez egy kicsit össze-vissza lett, de szóval a kérdésedre válaszolva, normális vagyok, mondjuk, és kedves is.:)

2015. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
A 10-es nagyon igazat ír! :))
2015. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!