Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok a saját boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznátok a saját boldogságotokat a másikéért?

Figyelt kérdés
Ha a részetekről már kihűltek az érzelmek, de a másik boldognak tűnik mellettetek. Maradnátok egy ilyen kapcsolatban a másik kedvéért?
2021. ápr. 30. 07:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem műmosoly, ez biztos. Alapból mosolygós természetű.
2021. ápr. 30. 09:44
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatom ilyen volt. Sokáig nem volt senkim, sokáig nem kellettem senkinek, aztán jött ő. Nem igazán tetszett, egyből rám is telepedett, sok volt, de elég kitartóan nyomult, én meg úgy voltam vele hogy ha úgysincs más akit érdeklek miért ne tegyem boldoggá ha ő annyira akar. Persze azért ehhez szimpátia is kellett, kerestem benne olyan tulajdonságokat amik tetszettek, amiket tudtam szeretni. Viszont 2 év után jött olyan aki nagyon megdobogtatta a szívem, ekkor elhagytam. Amit korábban éreztem a rámtelepedést pedig igazolta a masszív több éves zaklatás. Nem tudom jól tettem-e vagy rosszul, de már nem is számít. Szerettem őt is, tiszteltem, csak nem olyan erőteljesen, mint a másodikat. Remélem azóta már elfelejtett engem és hogy boldog volt abban a pár évben amíg együtt voltunk.

Szerintem te se fogsz vele maradni, ha jön egy ilyen mint nekem jött. Maximum ha nagyon erős az elhatározásod.

2021. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem 4-est miért szavazták le. Tényleg legtöbb családos férfi ezt teszi.Beáldozza magát


Kérdező, ne haragudj, de te most leélnél egy életet így? Hát akkor lécci utalj nekem pénzt, mert én attól lennék boldog.

Párod nem látja, hogy nem működik a dolog? Ez is érdekes.


Szállj ki még időben. Gyerekkel csak nehezebb lesz. Bár én akkor is kiszállnék. Nem normális boldogtalanul élni.

2021. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy. Mással még boldogabb lehetne. Az is boldogságit szül, ha a másik boldog. Szóval ha az egyik fél már nem szerelmes, akkor az ritkán boldog a másiknak is.
2021. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

14 Te se láttál még akkor energiavámpírokat. Vannak akik képesek a saját boldogságuk miatt könyörögni, fenyegetőzni, mártírkodni is.

Én mennék mint a szél. Nehogy már én felelősségem legyen más boldogsága

2021. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Csak is olyannal tudok elképzelni kapcsolatot, akinek a boldogsága sokkal fontosabb számomra, mint az enyém

F23

2021. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!