Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok a saját boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznátok a saját boldogságotokat a másikéért?

Figyelt kérdés
Ha a részetekről már kihűltek az érzelmek, de a másik boldognak tűnik mellettetek. Maradnátok egy ilyen kapcsolatban a másik kedvéért?
2021. ápr. 30. 07:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze nem haragszotok rá semmiért, nincs is baj vele, csak elmúltak a régi szép idők és érzelmek. Csak úgy "vagyunk" egymás mellett.
2021. ápr. 30. 07:43
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi időt vagytok kettesben?Minőségi időre gondolok?
2021. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem köt fontos szál (gyerek, anyagiak, stb.), akkor nem. Mindenkinek csak egy élete van, és azt szeretné mindenki lehetőleg boldognak.
2021. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Legtöbb házasságban lévő férfi ezt teszi. Én ezért váltam el...
2021. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2021. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A férjem tök boldogtalan mellettem, ebből adódóan én is, válni nem akar.
2021. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Én nem, ahhoz túl önző vagyok és ezt nem tartom rossz dolognak. Az egyik szülőm tipikus mártír volt, nem fogom a példáját követni mert látom mit tesz az emberrel az évek alatt.
2021. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Biztos lehetsz, hogy ő sem "tök boldog" melletted, max ezt mutatja, vagy annyira eltávolodtál, hogy már észre sem veszed amikor baja van. Próbáljatok új életet lehelni a kapcsolaba. Sok közös program, intimitás.
2021. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#2, szoktunk menni erre-arra, kikapcsolódni úgy pár hetente. Igaz, ilyen kiruccanás jelleggel. Az a baj már azt sem élvezem vele. Egyre rosszabb kedvem van, amikor együtt vagyunk, kb mint egy darab sz@®.

De őt közben mégis mosolyogni látom. Ezt viszont nem értem.

Lehet nem is igazán érdekli mi van velem, csak arra vagyok neki hogy ne legyen egyedül?

2021. ápr. 30. 09:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy műmosoly. Nem tudhatod, hogy valójában mi van a fejében...
2021. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!