Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért izgalmas az, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgalmas az, ha valakinek szeretője van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Miért, izgalmas?

A legtöbb ilyen eset kisebb-nagyobb tragédiába fullad és megsínylik a felek, hol itt az izgalom.

2021. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert tudják, hogy bűn. A bűn meg mindig vonzza az emberek jelentős részét. Ráadásul dob egyet a hangulaton, hogy titokban, mindenkit kijátszva csinálják. Ez nagyobb érzelmi löketet ad.
2021. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem arról van szó, hogyha kiderül, mert az bukta. Hanem a szeretősdiről.

2021. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én sem csak a kiderülésről írok, néhány kiragadott példa:

Amikor a szerető ordítva zokog mert neki nem vett a férj mittudomén milyen bútorgarnitúrát a nappaliba a feleségnek meg igen.

A férj őrjöngve alkoholizál a munkahelyén mert bűntudata van és nem tud választani.

A feleség mesélgeti a közös barátaiknak, nem érti miért tér vissza folyton egy kellemetlen altesti betegség, hiába járnak kézenfogva az orvoshoz a férjjel már egy éve.

És hasonló sztorik a környezetemből.

2021. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Semmi másról nem szól az egész, csak egóról. Otthon már unalmas a szex, a feleség/férj már nem olyan nagy dolog, ő már biztos pont. Viszont kell a pezsgés, annak az érzete, hogy igenis vonzó vagyok és még mindig hódítani tudok. A lopott órák izgalmat hoznak a szürke hétköznapokba, de mégsem akarok kilépni a már bejáratott házasságomból, mert kell a biztonság.


Szerintem erről szól az egész.

2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szeretősdi sosem úgy izgalmas, hogy de jó mindjárt bebukunk. Izgalmas mint bármelyik új kapcsolat.

Voltam benne, tudom hogy nem izgi attól tartani, hogy a másik bebukik, nem izgalmas, mikor utolsó pillanatban lemond, nem izgalmas, hogy tudod várják odahaza.

De okkal kerültök össze. Nem mindenki keres direkt szeretőt társkeresőn. Egyszerűen összesodor az élet két embert akik elkezdenek vonzódni egymáshoz. Persze a foglalt félnél nyilván nincs otthon a tökéletes kapcsolat, de sokszor nem megy úgy minden, mint szeretnénk. Válni sem lehet úgy hogy felállok és veszem a kabátom.

Szóval marad két ember a maga szexuális nyomorával és az ártatlan beszélgetésekből mert ugye ezt még megengedhetjük, lesz egy találka, amiből lesz egy jó kiadós szex. És innen nincs visszafelé. Mert a másik még inkább kell, kialakul a kötődés, még többet, még jobban akarod.


Szóval a szeretősdi nem izgalmas, a szeretősdi egy örvény, ami mindenkit lehúz.

2021. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás miatt,vagy valami hianyzik a hazassagbol.
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!