Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ezt a fajta szemlélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezt a fajta szemléletmódot mennyire érzitek a sajátotoknak?

Figyelt kérdés

"Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.

Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.

Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős."



"1. Ne csak a jó pasikat húzd jobbra. A jó kapcsolathoz nem kell a "szikra". A "szikrát" a férfiak kinézetben felső 10% -ánál érzed, akik meg fognak csalni.

2. Akinek instája van sok követővel, kiterjedt szociálos hálóval, az valószínüleg sok nő közül válogat. Meg fog csalni.

2. Ne húzzál jobbra senkit se, aki profi képeket tölt fel. Ezeket az embereket már "megrontotta" a valóság. Húzd jobbra azt, aki egy sima selfie -r tölt fel.

3. Nem, 25 évesen nem lesz valaki bankigazgató. Húzd jobbra a raktárost. Jó partnered lesz és lehet az egyetemet is el fogja végezni miattad, ha látja, hogy van értelme."



"Azok a férfiak, akik sikeresek, gyakran úgy jutnak oda, hogy jellemzően szteroidokat meg egyéb kemikáliákat kell fogyasztaniuk, ami hosszú távon tönkreteszi az egészségüket. Közbe egy nőnek ma annyi dolga van, hogy ne egyen annyit, mint egy viziló és az interneten 100asával jönnek a hosszútávú párkapcsolatok."



"Megoldási javaslatok:

- A monogámia kikényszerítése törvényileg. Szexelni csak házasságon belül lehet. Ha egy férfi ezt nem tartja be, 10 év börtönt kap (a Chad jelenség megoldására). A nőknek ezzel szemben pénzbüntetés jár(Hogy ne essen ki a piacról).

- 1 millió nő importálása afrikából és a távol keletről. Közbe a férfi migrációt teljesen be kell tiltani. Nyilván ehhez kell határvédelem is.

- A feleség nélküli (tehát szexuális életet nem élő) férfiaknak adókedvezmények, a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó.

- a házasság egy 10 évre kötött szerződés, ami alatt a felek kötelesek szexuális szolgáltatást nyújtani. Az ettől való eltérés pénzbüntetést von maga után."



"Megoldás lehet, ha csinálnak egy állami szex szobát, ahol ellenőrzik kamerával, hogy volt -e, így mindenképp lesz, ha valamelyik fél panaszkodik.

Ez nem szexuális erőszak, mivel a férfnak is kötelező a nő kérésére a 10 éves időtartam alatt."



"A jövő pedig a távol kelet lesz szerintem, mivel ott már most is foglalkoznak a problémával(igaz nem eléggé).

Egyrészt ott van Kínában a social credit system, amivel gyakorlatilag megnövelik azoknal az embereknek az értékét a közösségi médiában, akik valóban értékesek a társadalom számára, nem pedig csak lapát az álluk.

Koreában meg hivatalos állami feleségimport van a Indokínából pl., bár ez nem terjedt el annyira."



"Tegyük fel, hogy a feleségem nem akar szexelni. Ekkor ráhívhatom a rendőrséget, akik beviszik egy állami szobába, ahol rákényszerítik, hogy szexuális szolgáltatást adjon nekem.

Nyilván a feleségem nem fogja ezt akarni a recskázó hivatalnokok miatt, így kötélnek áll otthon, ahogy 50 éve is lett volna nyugaton. A különbség az lenne a régi, boldog, sikeres és nagy 50es évekbeli Amerikához képest, hogy ez a nőnek csak 10 évig tartana."



"Fel kell tennünk a kérdést, hogy mi egyáltalán a nemi erőszak. Az, hogy a férfj egy házasságban heti 1db szexet elvár, szerintem nem az. Az emberiség 1 millió éves történelmében ez így volt, csak az utolsó 50 évben változott erről a vélemény."



(A következő egy reakció arra az állításra, hogy: "A férfiak évezredekig nem akartak tenni semmit azért, hogy a nőknek jobb legyen.A nők ezt maguknak harcolták ki.")



"Nem igaz. A férfiak két típusa harcolta ki:

- A Hugh Heffner típusú Chad -ek és high tier normiek, akik azt remélték, hogy így több szexhez fognak jutni. Az elképzelésük a Tinder és Instagram előtti világban egy soha nem látott népességrobbanás közepén be is jött.

- Az akkori szexuális piacon alacsony értékű férfiak egy része azt gondolta, jobban be fog jönni a lányoknak, ha rendes fiúként a feministák küzdelmét támogatja. Ezekkel a genyládákkal ma is Dunát lehet rekszteni sajnos. Ide is ők írtak az előbb."



"A szabad párválasztás jogát nem venném el, csak rákényszerítem az embereket a tartós párkapcsolatra, ami a civilizáció működésének egyik alapfeltétele. Ezt csinálta évezredeken keresztül az összes nagy civilizációs vallás is. Az én megoldásom annyiban más, hogy a házasság csak 10 évig tartana, így ha idő közben kiderül, hogy valamelyik fél rosszul választott, pár éven belül ki lehet belőle jönni, viszont közben a gyerekek is figyelembe vannak véve."



"az egyedülálló nő töbszörösen visszakapja a pénz a főnökétől, amikor az előlépteti, a munkahelyi férfiaktól, akik ingyen vacsorát vesznek neki, a twitch és onlyfans simpektől, akik ma már akkor is fizetnek neki, ha nem vetkőzik. Azt is látni kell, hogy ezy húszonéves szingli lány nagyon könnyű barátkozni meg társasági életet élni, ami magát a munkát/tanulást is sokkal könnyedebbé teszi, tehát az elvesztett pénz így is többszörösen jönne vissza."



"Nem tudhatod, milyen vagyok a való életben. Az is lehet, hogy én vagyok az a rendes aranyos gyerek, aki virágot hozott neked nőnap alkalmából a munkahelyen. Ott járunk köztetek és egyre többen vagyunk!"



2021. ápr. 30. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Abszolút egyetértek.
Néhány állítás/érv kikezdhető, de alapvetően egyetértek.
A problémák felismerése helyes, de a megoldási javaslatok nem megfelelőek.
Néhány állításnak van igazságalapja, de alapvetően nem értek egyet.
Az egész egy hülyeség.
41 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Én nem olvasom el ezt a regényt, én csak a kommenteket akarom majd látni..
2021. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt gondolom, hogy nálad valami nagyon nincs rendben fejben és teljesen érthető, hogy egy nő sem nyúl hozzád.

Azzal egyetértek, hogy a férfiakat érik hátrányok, pl. válás esetén a férfiaknak sokkal kisebb esélyük van a gyerekelhelyezési pert megnyerni. Ilyen dolgokban lenne hova javulni. Viszont amit leírtál, az egyszerűen a puncihiányodról szól. Nem értek egyet, hogy egy nőt törvény kötelezzen arra, hogy téged elviseljen.

2021. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Miért a tinderből indul ki az ismerkedési pont? Aki tinderezik, az pl. nálam alapból hátrányból/ vagy nem is indul. Nem tinderen kell ismerkedni, hanem az éveidet arra használni, hogy megfelelő szociális háló vegyen körül, ezáltal sok embert megismerj és rajtuk keresztül rengeteg lehetőség lesz párkapcsolati ismerkedésre is. A tinder felszínes és nagyon keveseknek válik be. Nem mondom azt, hogy törölni kellene, mert ismerek boldog párokat, akik tinderen jöttek össze. DE! Ez nagyon-nagyon minimális.
2021. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
A katonaságnak és a háborúknak egyetlen előnye volt. Ezt a sok szexuális frusztrációt, ami manapság az emberekben van, be lehetett váltani.
2021. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem az én gondolataim, de ha hivatkoznék arra, akiről szó van, akkor azzal az indoklással törölve lenne a kérdésem, hogy "ha személyes problémám van egy másik felhasználóval, akkor azt vele beszéljem meg privátban".

Nekem nincs senkivel személyes problémám, nem maga az ember érdekel, csak az, hogy az álláspontja népszerű-e a férfiak körében. Hogy hányan tudnak azonosulni ezekkel.

2021. ápr. 30. 15:56
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"az álláspontja népszerű-e a férfiak körében"

Nem népszerű a férfiak körében.

2021. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

"A feleség nélküli (tehát szexuális életet nem élő) férfiaknak adókedvezmények, a férj nélküli nőknek 22 éves kor fölött házasságtalansági adó."


Akkor már inkább fordítva, Nyuszika.

2021. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak az tud ezekkel azonosulni, aki szintén incel. Jó érzésű embert ezek a gondolatok taszítanak.
2021. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Van valami magyar incel fórum, vagy honnan van ez a sok bölcsesség?
2021. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Jaj már megint kezded. Már a múltkori kérdésedben is ugyanezek a beteges nézetek voltak.
2021. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!