Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fajta testi kontaktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta testi kontaktus jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinél megfigyeltem, hogy mikor átad nekem valamit, vagy lehetősége van rá mindig úgy intézi, hogy hozzáérhessen a kezemhez a saját kezével. Nem tolakodóan, csak finoman. Azért is tűnt fel, mert mind olyan szituációk voltak, hogy elkerülhető lett volna az érintés és elgondolkodtam, hogy én olyan helyzetekben nem szoktam máshoz hozzáérni, maximum, akihez akarnék... Ti mit gondoltok erről?

Vannak más dolgok is, de most csak ez alapján lennék rá kíváncsi, hogy van-e ennek jelentősége.

23/n


2019. dec. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha már neked feltűnik, akkor igen.
2019. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Segítek gondolkodni.

1. kérdés: Mások is hozzád szoktak érni, amikor átadnak valamit?

2. Ez a férfi másokhoz is hozzá szokott érni, amikor átad valamit?

Ha ezekre tudsz válaszolni, akkor remélhetően meg tudod mondani, van-e jelentősége az eseménynek, vagy nincs.

2019. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Másokra nem figyelek, mert nem érdekelnek.

2: Nem tudom, milyen másokkal.

Tehát nem lett igazad.:)

2019. dec. 25. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Adja az energiát, fogadd el!
2019. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha tetszenél hozzád érnék
2019. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#17.48 Nem azt mondtam, hogy rá fogsz jönni, hanem azt, hogy ha válaszolni tudsz a kérdésekre, akkor valószínűleg le tudod vonni a következtetést. A kérdésekre nem tudsz válaszolni, így nem csoda, hogy nem tudod értelmezni az eseményeket. Ha szeretnéd érteni, mi miért történik, érdemes figyelgetni az embereket.
2019. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen az életemben.Minden lehetőséget megragadott hogy hozzám érjen.Sokat beszélgettünk,ott ragadt nálam sorolhatnám.Végül megkérdeztem mi ez, mert már nagyon feltűnő volt.Hebegett habogott ő foglalt stb..Szóval több volt mint barátság.Később volt egy komolyabb beszélgetésünk.Akkor elmondta szeretett volna többet,de a körülmények nem voltak jók.Nálunk ez volt.Ha kölcsönös a szimpátia jelezd neki.
2019. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!