Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ezt a fajta férfit vonzom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezt a fajta férfit vonzom?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, ha egy srác közeledik felém, látok hasonlóságokat.

Pl nagyon kedves, rendes, tipikus "jófiú" eleinte. Sose futok bele olyanokba, akik ne akarnának komolyat tőlem. De egy idő után ez a gondoskodás és szeretet átcsap beteges féltékenységbe... Pl a mobilomat nézi titokban, az előzményeket lapotopon, szinte nyomoz utánam. Hozzáteszem teljes mértékben ok nélkül!

Amúgy is zavar ez az őszintétlen "benyalás" egy kapcsolat elején, meg ilyen kis nyámnyila anyámasszonykatonája viselkedés. Pl nekem kell megcsókolnom őket a randin mert nem mernek... És ha adok is nekik esélyt, nem tesznek bologgá, mert nem bíznak bennem, talán a saját alacsony önbecsülésük miatt. Az exem ilyen volt, és most elkerülnék mindenkit aki rá emlékeztet, de úgy érzem mintha személyiségre a klónjait látnám az utóbbi időben.


És nyilván nem minden férfi ilyen, de engem betalálnak.

Mit csinálok rosszul? Kérlek segítsetek!


2020. ápr. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami tudat alatti dolog lesz ez, hogy ezt vonzod. Apáddal hogy állsz? Egy szakival nem ártana kikutatni. Valamiféle rossz minta követés ez.
2020. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Apámmal nagyon jó a kapcsolatom, és nagyon jó ember :)

Édesanyámmal voltak problémák az évek során, alkoholizmussal és depresszióval küzd. De próbálok segíteni neki... Néha jobban van.

2020. ápr. 4. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a lehetséges okozatokon töprengj, kérdező, hanem a megoldáson. Próbáld meg saját magadnak elképzelni, csak afféle szellemi "ujjgyakorlat" gyanánt: milyen (hányféle) lehet az a férfi, aki NEM ilyen? Nagyon fontos, hogy még véletlenül se sztereotípiákban gondolkodj. És még valami: mivel te már nagyon jól ismered ezt a típust, és, köszönhetően az eddigi tapasztalataidnak, már kezdeti jelekből is ki tudod szűrni, ha valaki ilyen, azonnal mondj rá nemet. Neki (az illetőnek) is, és az életnek is. Jelentsd ki gondolatban: én nem ilyet akarok. Tök mindegy, hány ilyen talál be téged a jövőben, mindet küldd el, egészen addig, amíg nem jön másmilyen.
2020. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kornikus00 ***** válasza:
69%
Ha nekem csak ennyi problémám lenne, kapcsolat szempontjából! Szerintem jobb nő vagy az átlagnál, és lehet sokat csalódtak nőkben és ezért maradt meg bennük.
2020. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!