Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egesz nap beszelunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egesz nap beszelunk?

Figyelt kérdés

Parommal reggeltol estig szinte folyamatosan beszelgetunk. Minden reggel ir nekem “jo reggelt utenetet” es egeszen estig irogatunk egymasnak. Picit felek h idovel meg fogjuk unni egymast, vagyis nekem az eddigi kapcsolataimnal napi 2-3 orat beszeltun estefele es ennyi.

Ti is ennyit beszelgettek a parotokkal egy nap mint mi?


2021. ápr. 30. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha benned megfordult a kérdés, akkor nyilvávaló hogy ez neked sok. És ezt a paroddal is meg kéne beszélni, mert ez olyan mintha kötelességből írogatnál vele, pedig valójában nincs is hozzá kedved/nincs rá igényed.

A jóreggelt üzenetekkel nincs bajom, amikor nem vagyunk együtt, minden reggel beköszönünk egymásnak és alvás előtt is szoktunk telefonálni. Napközben a munka miatt írásban kommunikálunk pár szót.

Párod nem dolgozik? Ha nem írsz neki rögtön, elkezd zaklatni?

Beszélj vele erről.

2021. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Volt olyan, akivel én is minden nap egész nap beszéltem, és egy idő után kicsit el is laposodtak a beszélgetések. Egyébként nem gond, ha ennyit beszéltek, ha bírjátok mindketten, viszont ha valamelyikőtök ezt nem igényli, és inkább csak a nap vége felé szeretne beszélgetni pár órácskát, szerintem az se gáz, csak beszéld meg a pároddal. Lehet, ő is örülne neki, ő se akar egész nap beszélgetni, csak azért csinálja, mert azt gondolja, hogy te igényled ezt vagy valami.
2021. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindkettőtöknek jó és mindketten igénylitek akkor teljesen normális és rendben van. Nekem és a páromnak ez nagyon sok lenne, de mindenkinek mások az igényei. Csak az a fontos, hogy a pároddal egyetértsetek.
2021. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom még csak nem régóta vagytok együtt. Idővel csökkenni fog a beszélgetési idő valószínűleg
2021. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztok?
2021. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
mi is beszélünk.. sőt, mi még együtt is dolgozunk egy irodában :D
2021. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Bennem is az merült fel elsőként, hogy mi az az egész napi cselekvés, ami mellett folyamatosan lehet irogatni? Egyikőtök sem dolgozik,tanul,sportol stb? Ne aggódj rajta, talán nem is baj, ha idővel ez csökkenni fog, mert legalább amikor találkoztok, még lesz mesélnivalótok egymásnak, mi történt veletek aznap. Akkor viszont problémás a helyzet, ha azért írogat, mert bizonytalan és ellenőrizget, kérdőre von, hogy olvastad, és nem írtál 2 percen belül, mit csináltál, hol voltál stb.
2021. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
7 even keresztul "egesz nap" irogattunk, nekunk ez nem volt sok. Jo reggelt, hogy telik a nap, ha történt valami fontos, vagy csak megbeszelni, mi legyen a délutáni program, hetvegi program, meg úgy akarmirol. Nem ugy kelk ezt elkepzelni, hogy percenkent uzentunk, de minden napszakban mentek az uzenetek. Ez csak akkor ritkult, mikor mar egyutt eltunk. De akkor is irkaltunk azert munka kozben is. Mondjuk mi nem telefonaltunk sosem, egyikonk sem szeretett. :D
2021. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!