Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha több év párkapcsolat után elmondaná, hogy régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés
Szexet nyújtott pénzért és a megélhetésért csinálta. Olyan 9-10 hónapig csinálta és 8 évvel az első találkozásotok előtt abbahagyta.

2021. ápr. 30. 20:29
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
61%

Ha szeretem őt szerelemből, akkor nem.

De egyébként az akkor volt, most meg most

Egyébként ha kellett neki megélhetési forrás, akkor érthető

Ha eddig sem kaptál el tőle semmit, és mostmár csak veled van, akkor örülhetsz, akkor tök jó, és akkor tudtok együtt boldogok lenni, ha igazán lángol a szerelem.

De ha annyira lángolna, talán föl sem merütl volna ez a kérdés, de lehet, hogy lángol az aúgy, csak kiváncsi vagy mások véleményére is. :)

2021. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
65%
nem.
2021. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 Savlekotő ***** válasza:
74%
Nem azért mert mit csinált hanem mert az őszinteség alap pillér, hazugságra nem lehet építeni mert összedől és a romok a fejünkre esnek.
2021. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem örülnék neki. Nem rá lennék dühös, hanem iszonyat érzés lenne, hogy alja gyökerek használták ürítésre. Na jó de dühös lennék rá, de kiváncsi lennék az okokra.
2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz kérdés lenne, de gondolkodnék rajta. Undorító lenne. Kicsit taszítana h egy prostit dugtam meg, és egy prostiba SZERETTEM bele.
2021. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
62%
Nem hagynám el.
2021. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
80%
Nem. O azért olyan amilyen mert ez volt a múltja. így tulajdonképpen pont ebbe szerettem bele.
2021. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan lepontoztok, mert nem örülnék neki?
2021. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Dehogy.

Büszke lennék rá hogy

1. Elmondta

2. Hogy abb tudta hagyni.

De ha elhagyná én szívesen megismernélek

2021. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
79%

#18

Leírtad, mit jelent nálad a "nem örülnék neki". Nem úgy állsz hozzá, hogy ott van a társad, aki egy bő évtizeddel előtted rossz döntést hozott, de már változott, és szereted azt, aki ő jelenleg, hanem úgy, hogy a te nődbe nehogy már ürítgessenek csak úgy. Szerintem akik lepontoztak, azok ezt a különbséget érzik, azért nem tetszettél nekik.

2021. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!