Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha több év párkapcsolat után elmondaná, hogy régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés
Szexet nyújtott pénzért és a megélhetésért csinálta. Olyan 9-10 hónapig csinálta és 8 évvel az első találkozásotok előtt abbahagyta.

2021. ápr. 30. 20:29
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
79%

"Van akinek akkor is van erkölcs, tartás, ha már enni is alig van mit."

Te amúgy kajak mindenkitől elvárhatónak gondolod azt, hogy nyomorogjon – akár a gyerekével/gyerekeivel együtt egyedülálló szülőként – ne egyen, ne mosson, járjon szakadt/elnyűtt/kinőtt ruhában, és tartsa a gyerekeit ugyanebben az életmódban, kizárólag azért, hogy elmondhassa magáról, hogy ő milyen erkölcsös?

Kb. akkora felháborodottsággal írsz erről, mintha kéjgyilkos lett volna a csaj.

2021. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
52%

Én bármi megadnek ha volna egy ilyen barátnőm. Mert ugye nem kéne se azon izgulni hogy jó vagyok e neki szexben mert hát ha azért van velem mert igen.

Másik az H őszinte ez nálam sokat jelnet.

Harmadik hogy ahogy előttem is írják ez becsülendő hogy valamiért bele sodródott de abba hagyta

2021. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
18%
32: "Mert ugye nem kéne se azon izgulni hogy jó vagyok e neki szexben mert hát ha azért van velem mert igen." vagy azért, mert már kb mindegy neki.
2021. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
78%

32 és vagyok.

33 As nem hiszem ezt. Te nagyon nem vagy képben ezen a téren szerintem.

2021. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
53%
azért a prosti a megélhetésnél jóval több pénzt keres, aki rendszeresen fogad kuncsaftokat annak több pénze van mint egy vezető beosztású embernek vagy igazgatónak !
2021. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
74%
De hát ki mondta, hogy annyi kuncsaftot fogadott, amennyiből szarrá tudott gazdagodni? Gondolom, nem ez volt az álommelója, ha 9 hónap után befejezte.
2021. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
42%
Igen, azonnal kib@sznám. Az nagyobb gáz hogy nem mondta el mint az hogy az volt.
2021. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
83%
Ilyesmit még a kapcsolat előtt kéne közölni.
2021. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az se baj ha most az. Minden megérthető ha ismered a helyzetet.
2021. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2021. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!