Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, akinek egy pár szép szó, udvariasság elég ahoz, hogy szerelembe essen?

Figyelt kérdés

Peldaul ha valaki ramosolyog, szol hozza ket szot, vagy pl. tartja neki az ajtot, akkor o mar teljesen odaig van azert a ferfiert, kinezettol meg minden mastol fuggetlenul. Huszas eveiben van.

Miert lehet ez?


2021. máj. 1. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Igénytelen, buta és egyszerű mint a faék.
2021. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Extrém szeretethiányos, kapcsolatfüggő.
2021. máj. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet hiánya van. Valószínű eddig rosszul bántak vele.
2021. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Ketteske mond valamit, de még számos oka lehet. Amúgy a kapcsolatfüggőséget alapból kizárnám, mert ennyitől nem megy falnak egy csaj sem, akinek volt dolga pasival.

Mondjuk naív, vagy tapasztalatlan.

Nég azt is megkockáztatom, hogy szűz. Nekem pl. volt ilyen barátnőm. N/34

2021. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Sajnálnám, és nem élnék vissza vele.

Gondolom a fél város már megtette.

2021. máj. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenekről ugyanolyan legendák keringenek, mint a könnyen kapható lányokról, akik bárkivel elmennek, aki meghívja őket egy italra vagy táncolgat velük egy kicsit.


Aztán mindkét esetben kiderül, hogy az a "bárki" az messze nem azt jelenti, hogy ne válogatna ugyanúgy, hanem inkább azt, hogy más szempontok szerint, így beleszeret olyanokba, akik a barátnői szerint csúnyák, korban nem hozzáillők vagy gázosak és ahogy a "minden pasi szemét" is 2-3, de sokszor lehet, hogy 1 rossz tapasztalat alapján alakul ki, itt is 2-3 ilyen esete van a lánynak és már a barátnői, környezete elkönyveli, hogy ő bizony bárkivel elmegy vagy bárkibe beleszeret.


Közben meg ugyanúgy válogat, ha nem jobban.

2021. máj. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen nőt, én nagyon naivnak is tartom. Mindentől elájul, hogy ez mennyire jól esik neki, pedig csak azt mondom neki, hogy jó a cipőd vagy valami. Aztán percekig el van varázsolva. De mindentől.


Pedig nem szeretethiányos, vagy csak bármennyit kap nem tud kielégülni vele :D

2021. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon odáig tudok lenni valakiért, akit annyira nem ismerek, csak párszor találkozunk és akkor rendes velem. Nem azért, mert szeretethiányos vagyok, hanem azért, mert elképzelem valamilyennek és abba az alakba zúgok bele.. Nagy fantázia és romantikus lélek.. Ez nem igazi szerelem, csak erős vágy, ami ha több időt töltünk együtt, gyorsan elszáll, és akkor csalódok benne, mert nem olyan, mmint elképzeltem.
2021. máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyitől hasra esik, az baj. Valószínűleg annyira elkeseredett, hogy bárkivel leállna, aki mosolyog rá. Többnyire sérült nők. Ismerek ilyet, nem is egyet.


A szerelemhez több kell az udvariaskodásnál. Személyiség, megjelenés, fellépés, kémia, stb.

2021. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Faek egyszeruek, konnyen fuzhetők kihasználhatók.
2021. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!