Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hoz minket folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hoz minket folyton össze a sors? Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy lány az életemben, aki számomra sokat jelentett. Egy véletlennek köszönhetően ismertem meg, de akkor nem jutottunk el a randizásig. Rá egy fél évre egy ismételt véletlennek köszönhetően újra találkoztam vele. Akkor elkezdtünk randizni, de sajnos részemről és részéről is kellemetlen dolgok övezték ezt a "kapcsolatot" így annyira nem lett szép vége. Ennek már egy éve. Mostanában újra felbukkan az életemben, az elmúlt 2 hónapban kétszer is összefutottam vele. Fővárosban lakunk mind a ketten.

2021. máj. 2. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha annyira odalennétek egymásért, akkor a kellemetlen dolgok ellenéte is együtt maradtatok volna.
2021. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hónapban kétszer összefutni nem túl sok, nem jelent semmit, csak bebeszéled magadnak, hogy a sors hoz össze. Megpróbáltátok, nem működött, rossz vége lett. Felejtsd el, lépj tovább, keress valakit, akivel egy hullámhosszon vagytok és nem csak a külseje tetszik.
2021. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy itt kérdezel inkább keresd meg és próbáld meg, ha érdekel. Ha most sem működik el kell engedni. Én hiszek a sorsszerű találkozásokban, most mennyivel jobb itt rágódni és vadidegen emberek tanácsát kérni minthogy ha már ennyire érdekel egy kávét meginni vele pl, aztán majd kiderül van-e még közös érdeklődés?
2021. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!