Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy ha két ember összetartozik, akkor folyton összehozza őket a sors?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja a Walt Disney világában.
2015. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

nincs sors és nincs isten.Döntések vannak.


ha van szabad akarat egy emberi lényben akkor mindenképp,és ha nincs akkor is mindenképpen,hiszen eldőlt születéskor ki milyen képességű,így azon múlik kik vagytok

2015. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, akit egy lány ki nem állhat, de isteni jelnek véled, hogy a lakóhelyed közelébe megy cserediáknak? Nincs sors, csak véletlenek. Én is tapasztaltam néhány abszurd esetet, de semmi sorsfordító eredménye nem volt, csak jót nevettünk rajta.
2015. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én hiszek az ilyesmiben. És kedves első hozzászóló, nem Disney herceg vagyok :)


"nincs sors és nincs isten"

SZERINTED. Nem tudod bizonyítani, hogy nem létezik felsőbb hatalom, erő. Ahogy én sem, hogy létezik. Patthelyzet :) Nem jelentheted ki, hogy nincsenek ilyesmik.


23/F

2015. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség! Nem hiszek az ilyen megalapozatlan, szentimentális marhaságokban.
2015. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

nem is kell bizonyítom bizonyítsd te hogy van isten,mert én azt látom az ember dönt az életről és a halálról.És amíg pislogásnyi idő alatt lesznek életek hamuvá.ÉS amíg az erőszakkal bármi megoldható,és amíg a bombák a híveket cafatokra hasogassák.


addig itt nincs isten,csak emberek akik azzá lesznek.

2015. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt hogy össze hozott titeket a sors? Erre kiváncsi lennék:DDDD
2015. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!