Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakivel folyton összehoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel folyton összehoz a sors kis szünetekkel, akkor az azt jelenti, hogy vele kell lennem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, higyjek e asorsban, meg létezik e ilyen, de van egy pasi, aki életem első nagy szerelme volt, és már negyedszerre kezdenénk újra. Az a furcsa benne, hogy mindig máshogy alakulunk, mindig megváltozunk egy irányba, amikor újra összetalálkozunk, és fejlődünk. Olyan mintha az élet addig formálna minket, ameddig nem leszünk ténylegesen egymáshoz valók. Tudom ez nevetségesen hangzik, de tényleg így van. Minden esetben eddig volt köztünk egy év, fél év szünet minimum, úgy hogy közben egyszer sem beszéltünk, és mindkettőnknek volt párkapcsolata mással, amiben szintén szerelmesek voltunk az illető emberbe, de sosem sikerült senkivel együtt maradni, mert mindig rájöttünk, hogy nem az igazi másokkal lenni, hanem együtt jobb, mert együtt mindig minden jó, de valahogy mégsem tökéletes.
2015. dec. 31. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mi a szétválás oka?


Sors= "fent" eldöntöttétek, "lent" pedig eljátszátok

2015. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szétválás oka, hogy a pasi valószínűleg mentálisan beteg, mert nem tud senkivel kapcsolatot kialakítani, nincsenek barátai, kitalált barátja van, aki megvédi mindenkitől, amit eddig nem akartam komolyan venni, de aztán komolyan vettem, amikor kiderült, hogy tényleg beteg. Ő lassan kezdi beismerni, hogy segítségre szorul, csak ugye az azzal lenne egyenlő, hogy egy szerencsétlen. Nem kommunikatív, rengeteg gondja van, lusta is, mert depressziós, lelki problémái vannak. Én tartottam benne a lelket, próbáltam segíteni neki, de nem tudtam, és szembesítettem a problémájával, és ezért szakítottunk legutoljára, mert ő nagyon durván "tönkrement". Most ott tartok, hogy szívesen segítenék neki, de csak módjával, beszélgetéssel, de nem mernék vele kapcsolatba kezdeni, mert veszélyesnek tartom, viszont én vagyok az egyetlen ember, aki el tudja viselni, aki nem nevetné meg vetné ki, hanem segítene.
2015. dec. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!