Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A poliamoria, azaz a többszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A poliamoria, azaz a többszerelműség, mint valós párkapcsolati forma működhet? Tapasztalat erről?

Figyelt kérdés
Poliamor (többszerelmű) irányultságú az, aki képes és akar egynél több partnerhez szerelemmel kötődni, velük párkapcsolatot fenntartani, és ezt partnerei tudtával és beleegyezésével teszi, részükre más partnerekkel kötendő kapcsolat szabadságát megadja.
2021. máj. 2. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, működhet. Rengeteg példa van rá a világban. Olyan is, amikor gyerekeik is vannak már.

Csak ebből az irányból elég fejlettnek kell lenni.

2021. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, hogy az illyes kapcsolatokban rejlő nehézségek buktatók azok, amiket általánosságban ismernek az emberek "az isten áldotta NÉP"


S a szép oldalát csak kevesen élik :)

2021. máj. 2. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

én ilyen kapcsolatban vagyok. Nő vagyok és van egy barátnőm és egy barátom. ők pedig ugyanúgy együtt vannak.


ez mondjuk ami köztünk van egy elég különleges felállás és rettenetesen nyitottnak kell lenned hozzá. nem. mindenkinek oke ez és ez így teljesen jól van. a pasi az én exem volt, akinek aztán lett egy barátnője mindketten nagyon nyitottak ilyen téren aztán amikor újból összesodort az élet megszerettük egymást. egymást így hárman.

persze van buktató, de inkább csak a kirekesztettség érzést tudom mondani. de ezen túl lehet lendülni. mindent összevetve sosem voltam még ilyen boldog egy kapcsolatomban sem. legtöbbször hárman vagyunk, de nincs semmi probléma ha kettesben van valamelyikünk, féltékenység abszolút nincs köztünk

2021. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Keresztény kuktúrkörben nem működhet. Mi itt többre tartjuk a nőket ennél.

Nézzél szét keletebbre, ott a helyed.

2021. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

ennek mi köze ahhoz, hogy lenézik a nőket? nem belekényszerítik egy poligám házasságba mint az iszlámoknál. a poliamoria nem ezt jelenti. pont ez a lényeg.

szabadon rendelkezel a döntéseddel, hogy kivel és kikkel szeretnél párkapcsolatba lenni. ez egy választható dolog. senkinek sem kötelező. ha neked nem tetszik teljesen rendben van, de amit írtál az butaság

2021. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon rosszul vannak itt az értékelések. Aki jót ír, le van húzva, aki rosszat meg fel.
2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok a gondolataitokat :)
2021. máj. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!