Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik azért jönnek össze nem sovány nőkkel, hogy segítsenek lefogyni neki?

Figyelt kérdés

Tehát telt/duci/kövér nőkkel jönnek össze, és arra izgulnak, hogy a párkapcsolat során lefogynak az ő segítségükkel.


Olvastam itt hasonló dologról régen. Szerintetek mennyire jellemző ez? Meséltek róla? (nem üzenetben!)



2018. ápr. 10. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Biztos van ilyen is, de szerintem általában aki összejön egy telttel, az azért teszi, mert ők az esetei. Vagy mert nincs esélye jobbra.
2018. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég szánalmas ez a "nincs esélye jobbra" szöveg, de köszi a válaszod azért!
2018. ápr. 10. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok személyi edző, ha valakivel összejövök az azért van mert tetszik akkor is ha nem sovány.
2018. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze ez nem zárja ki azt hogy létezik ilyen :D
2018. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Inkább az lehet a háttérben, hogy a lány elkezdett a párjáért fogyózni. Mindenesetre millióból pár ilyen lehet, és még mindig millió van, akinek akár be is jöhetsz. Ha nem szereted magad ducin, vagy nagyon álompasit akarsz, akkor fogyj le egyedül.
2018. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Épp ellenkezőleg, én annak örülnék, ha egy duci lány, akivel összejövök, tovább hízna ;). De ízlések és pofonok.. ahány ember, annyi érdekes szokás és fétis, mindenkinek más jön be. :)
2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te duci vagy?
2018. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem voltak ilyen próbálkozásaim,ha nem is ducikkal,de átlagosból sportossá faragási kísérleteim.

mindegyik kudarcba fulladt,mert ha az emberben nem alakul ki egy alap igény kis/fiatal korban a rendszeres edzésre,vagy a sport általi képességfejlesztésre ott nincs esély ezen változtatni hogy másért megtegye.

aztán a másik pont a kaja,ami azért sarkalatos,mert az edzés egy jó alakban csak 20%,a nagyobb rész a 80% az étrend rendbetétele.

szóval ha a nőket még rá is lehet venni heti kettő,szélsőséges esetben heti 3x-i rendszeres edzésre,az étrend betartására kb lehetetlen.

nem lehet megváltoztatni tartósan,legfeljebb az elején pár hónapig amíg még dolgozik benne a pali felé a megfelelési kényszer,addig eljátssza hogy ő is edz.

szóval ha valaki szép fitt nőt akar,akkor készen kell felcsípnie mert csinálni legfeljebb akkor tud ilyet,ha nagyon fiatalon kifogja a többiek elől és beleneveli a sportos életvitelbe.

vagy ha olyan jólétben tartja a csajt a pali,hogy azért hogy ne kerüljön ki a jóból kénytelen karban tartani a testét hogy ne legyen lecserélve,ezért maximálisan motivált marad.

2018. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számomra az a kiábrándító, mikor túlsúlyos nők azt állítják magukról, hogy ők így szépek, így érzik jól magukat azzal a 30kg túlsúllyal.

Nagyon ritka az aki tényleg meg akar változni.

Viszont aki akar is változni és tesz is érte, abból lehet bombanőt faragni.

2018. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a duci lányokat. Sajna egyre kevesebb van...


25/F

2018. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!