Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki gimiben egy évvel alattan járt.

Egyetem alatt a rengeteg közös vonatozás miatt nagyon jóban lettünk, viszont eleinte nekem és neki is volt kapcsolata.

Nem rég mentek szét, és még mielőtt ezt megtudtam volna elkezdtünk beszélgetni.

Pár nappal később véletlen összefutottunk este a városban kicsit ittasan. Ekkor nagyon megörült nekem ölelgetett, végig velem beszélt ott élőben és mindenáron azt akarta, hogy vele és a társaságával folytassam az estét.

Azóta beszélgettünk párszor viszont, nem nagyon vitte előre a dolgokat.

(snapen szoktunk beszélgetni, egyikünk se hatalmas snapes bármit küldök, reagál rá egyből majd max 1-2mondat és eltűnik)

A kérdésem az, hogy mire jó ez?

Ha akarok valakitől valamit akkor normalisan beszélgetek vele, ha meg nem akkor nem olelgetem es puszilgatom 25 masik ember elott 😅

Próbáltam leírni részletesen, remélem valaki érti és tud tanácsot adni vagy véleményt formálni😅

23évesek vagyunk


2021. máj. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a férfi....

Gondolom arra vár, hogy te is mutass valami érdeklődést iránta, hogy akarsz e egyáltalán bármit tőle.

Hívd el egy randira.

Vagy most arra vársz a csaj hívjon el?

Szerintem így is elég egyértelmű.

2021. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem joggal panaszkodnak a nok, amikor ilyen egyertelmu jelnel is egyesek azzal vannak elfoglalva, hogy mi legyen.
2021. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heló...hívd el valahova. Egy kávé, egy üccsi, egy fagyi, valami. Mire vársz, mit írjon?


Ha akar valamit elmegy, ha meg nem megy akkor meg csak szórakozás vagy.


De ez a tökölés mire jó.

2021. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En peldaul utolag tudom, mennyi fiunak tetszettem, sokkal kesobb el is hittem, hogy jol nezek ki, megis, gyava, pesszimista vagyok, es inkabb elpusztulok, minthogy en kezdemenyezzek. Sajnos.

Lepjel te, es barmi is lesz, elobbre leszel.

2021. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy 4 éves kapcsolatból lépett ki 2 hónapja. Ezért félek a randizastol, nehogy elassak vele mindent
2021. máj. 3. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt is megmondhatod neki hogy tudod most szakított és hogy nem akarod elijeszteni és akár vársz rá ha úgy érzi érdemes, de ezek a szándékaid.


Értékelni fogja ha egyenes vagy.

2021. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!