Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? ( A kérdés túl...

Mi lehet ez? ( A kérdés túl rövid,a magyarázatom meg túl hosszú.)

Figyelt kérdés

A napokban arra lettem figyelmes, hogy amikor leülök, akkor nagyon fáj hátul, a fenekem, a farokcsontomnál. Egy ideig nem foglalkoztam vele, mert nem volt zavaró, de most megelégeltem, és úgy döntöttem kitapintom, hogy pontosan hol fáj, vagy mi lehet ott.

Meglepetésemre egy kb 1cm átmérőjű kemény dudort észleltem, és nem tudom mi lehet az. Valakinek volt hasonló problémája, illetve ha volt, tudna segíteni, hogy mi ez, miért van, és hogy lehetne megszabadulni tőle?


16/F



2020. okt. 3. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jó lenne, ha orvos látná.
2020. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak valami pattanás szerűség is.

Nekem is volt már ilyen, de nekem csak az volt. Neked lehet más az oka.

2020. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem pattanás, eléggé pattanásos vagyok, szal felismerném ,ha az lenne. :D
2020. okt. 3. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a szüleidnek, elvisznek orvoshoz, ha szükséges. Rengeteg minden lehet.
2020. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elhelyezkedéséből adódóan könnyen lehet pilonydális ciszta. Olvass utána. Azt pedig jó, ha orvos látja.
2020. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn már tudok is menni, szóval köszönöm a segítséget mindenkinek :D. Ment a zöld.
2020. okt. 3. 20:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, a doki azt mondta, hogy dermoid ciszta. Nem kell vele semmit csinálnom, amíg nincs vele semmi különös, csak kímélnem kell.
2020. okt. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!