Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után hogyan tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy az exnek lett valakije?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye és önző kérdés és egy éve váltunk már, de most lett valakije, szerelmes és rettenetesen fáj. Volt, mikor együtt akartunk megöregedni, gyerekeket vállaltunk és most mással tervez lelkesen, másnak viszi a virágot, mással főz, nevet, szexel.

Borzasztó ez így valamiért, pedig azt hittem, túl vagyok rajta.

Más is érzett ilyet? MikoMikor múlt el?


2021. máj. 4. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog elmúlni,ha magadba fekteted ezt az energiát,amit az ő párkapcsolatára pazarolsz.Ezek szerint nem szeretett téged eléggé,fogd fel aztán építsd magad,ki fog nyílni a világ meglátod.
2021. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam még nem múlt el, 4 hónapja váltunk el.
2021. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mutattam be a munkatársamnak őt, direkt ezért.
2021. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért szakitottatok?
2021. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alig vártam hogy végre legyen vkije és ne velemfoglalkozzon. De hiaba telt el 7 év még most is képes engem csesztetni hiába van párja.
2021. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
En csak gratulalni tudok ..majd megtudja milyen fonyeremenyt kapott
2021. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi még el sem váltunk, az exemnek már lett valakije. Rövid időn belül hozzá is költözött, én ekkor adtam be a válást. Nekem is akkorra kialakulóban volt egy ismerkedés, igyekeztem arra koncentrálni. Most mindketten boldogok vagyunk az új kapcsolatban, 7 hónapja váltunk el. 20 évig voltunk együtt, és mi együtt nem igazán voltunk boldogok, így örülök, hogy így alakult. Nem irigylem az új nőt, sőt. És az exemtől sem, hogy most boldognak tűnik. A saját életemre koncentrálok.
2021. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!