Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tennétek túl magatokaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennétek túl magatokaz azon, ha a párotok rákban meghalt? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta ismertem, most január elején halt meg. A halottak napja még jobban felzaklatott :(


19l



2013. nov. 3. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
részvétem
2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ilyet olvasni:( Sajnálom, hogy így történt, fogadd őszinte részvétem.
2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részvétem. :( Nem voltam még ilyen helyzetben...de az elmém tiltakozik még az szituáció elképzelése ellen is. :( Remélem az idő segít. Lassu, de biztos gyógyszer...
2013. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem az apám halt meg agyvérzésben, 17,5 éves voltam kb, lényegtelen.


háát, igazából ennek ellenére se tudok tanácsot adni, nem tudom így elmagyarázni én hogy éltem meg, engem a halottak napja nem zaklat fel, nem adok neki olyan nagy jelentőséget, igazából most pénteken is dolgoztam.


Részvétem miatta. Több szerencsét a későbbiekben

2013. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyél erős a halál az élet alapelve.....így járt, ezt kapta.
2013. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúú ez nagyon rossz lehet...

Én is nehezen tenném magam túl rajta.

Borzasztó lehet, de neked még van sok időd keress màst és folytasd az életed, bár az valszeg nem lesz olyan jó mint volt.

HALYRÁ!!!


Részvétem!:-(

2013. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem sajnos többmindenkim meghalt... minden gyász más, személyenként is

mindenképp hagyj magadnak időt. lehet hogy évek fognak eltelni (nálam sok idő kellett míg egyáltalán szimplán csak tudtam nyitni az emberek felé) de egyszer majd látsz valakit... aki teljesen más lesz és mást fogsz benne szeretni is. talán ridegen/hihetetlenül hangzik, de így van

2013. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!