Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akiknek bejönnek a darabosabb, vastagabb lányok?

Figyelt kérdés

A vastagabbat úgy értem, hogy nem elhízott, hanem combosabb, nagy popsi és cici, minimális has, de nem mondható nagynak. Szerintetek ezzel még tudnék barátot szerezni?

19/L

166 cm 70 kg.



2021. máj. 5. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Igen nekem nagyon tetszik ez a típusú alkat. 😊
2021. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha 19 évesen ilyen adatokkal nincs pasid, akkor valami más gond is lehet veled.
2021. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik az ilyen alkat! 22F
2021. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Mybodygallery.com alapján még akár lehetsz csinos is. Ennél nehezebb már ne legyél. Meztelen kép alapján lehetne megmondnai leghitelesebben, hátulról lekapva enyhe terpeszben falnak támaszkodva, popsit nem feszítve. De már ruhában is lehet pontosabb véleményt alkotni. Legfontosabb a rendszeres testmozgás. Bármi lehet ez, én például rendszeresen futok, bringázok. 190 centihez vagyok 95 kg, de teljesen normális a testalkatom, pedig ez bmi alapján normál és minimális túlsúly határán mozog. Viszont én egészségesen élek, nem eszek húst, kenyeret és más péksüteményt sem, nem cigizek, nem iszok energiaitalt, alkoholt is csak havi 1-2x pár sör. A lényeg a szemléletmód, életmód. Én pl. össze sem jönnék olyan nővel, aki semmit sem sportol. Otthoni sport is jó, de valamit mozogjon. Ugyanez a cigi, pia, energiaital esete. Aki ilyenekkel él, számomra kiesik. Vega nem kell, hogy legyen, meg egyen akármit, amit szeret, de mértékkel. A kicsi cicik vonzanak, max közepesek. Popsi lehet nagyobb, csak kerek legyen, mégha nem is feszes. Sőt, roppant izgató, ha van egy külön élete járáskor, futás során, tehát minimálisan ereszkedett. Az aem baj, ha narancsos, striás a test, csak mozogjon. Szóval lehetsz vonzó. 🙂 33F
2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szépek és vonzóak az ilyen alkatú lányok, szóval biztos lesz bőven olyan srác, aki ismerkedni akar veled.
2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Figyi én 65 kiló voltam mikor exemmel összejöttem neki az vékony volt xD mindenkinek azt mondta milyen vékony voltam. Híztam mellette 85kg ra azt hiszem és imádta meg tudott bolondulni érte. Szóval hidd el fogsz találni párt magadnak 😊


2. Amúgy nekem is 19 évesen lett az első komoly párkapcsolatom, azért mert elötte nem kerestem szóval nem biztos hogy vele lenne baj :)

2021. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen alkat vagyok mint te és mindig volt pasim. Sőt! Tizenéve férnél is vagyok. Annyi, hogy sportolok (jóga, futás, fallabda), hogy ne hízzak el és ne legyen rengő hájam, de combom mindig volt, azzal nem tudok mit kezdeni és a lábam is vastagabb, mint szeretném.
2021. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2021. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a 7.est

Ugyanez az alkat vagyok! Mindig volt pasim...

2021. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül! Egy csomó srác imádja a vastagabb combokat és nagyobb popsit. Nekem is ez jön be. Az alkatról úgy egyébként maximum kép alapján lehet többet mondani.
2021. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!