Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szolidabb, cuki lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolidabb, cuki lányok, Titeket hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Én ilyen barátnőt szeretnék, de csak fiúval látok ilyen lányokat. Ilyen lány passzolna hozzám:)

Én nem vagyok az a sokat beszélő, nagy társasággal rendelkező fiú, pedig ezt sok lány elvárja. De úgy vettem észre hogy a szolidabb lányok ezt nem várják el, és ők általában nyugis típusúak, nem kell állandóan beszélni nekik, hanem szeretik a csöndet is:)

Hol vannak ilyen lányok?


2021. máj. 5. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ember! Te inkább ne csajozzál! Fogalmad sincs a témáról. Nem véletlenül nincs senkid...
2021. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatom, hogy szolid vagyok és cuki?
2021. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kivulrol nezve en is tarsasagban "csendes" vagyok, de pont ezert nekem az jon be, ha egy pasi beszedesebb, tudja oldani a feszultseget.
2021. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!