Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok szerencsétlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok szerencsétlen, vagy a mai világban nehéz megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Volt pár csalódásom, olyanok is amik abszurdnak tekinthetőek, mert nem is gondolná az ember a másikról, hogy olyanra képes lenne. Folyton azt tapasztalom, hogy az emberek nem őszinték egymással, keresik a kiskapukat, és nincs gerinc sem. Most újra ismerkedem, beszéltünk őszintén a dolgokról, hogy szólunk ha úgy érezzük valami baj van, és tisztán korrekten megbeszéljük a továbbiakat, mert ez jár egy másik embernek, most úgy érzem ő tényleg tisztességes lesz.

De miért ilyen ritka ez?


2019. okt. 27. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Kb. az a probléma veled, hogy nem húztad még ki a fejedet a hátsódból, már elnézést. A saját beszűkült kis világodban szabályait kéred számon a külvilágban előforduló többi ember viselkedésén is. A saját komfortzónád foglya vagy, aki képtelen túltenni magát a puszta tényen, hogy a világban igenis sűrűn előfordul, hogy emberek méltánytalanul viselkednek másokkal.
2019. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki, milyen vagy és mit keresel.
2019. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és teljesen átlagos férfiakban csalódtam, nem akartam őket kihasználni, egy szép kapcsolatot szerettem volna, teljesen normális igényekkel.
2019. okt. 27. 19:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan csak az önös érdeket nézik mindenben és az ember már fiatalon azt tapasztalja, hogy a tisztességes út nem a legcélravezetőbb ha a saját érdekünk az elsődleges.


A közöny, a közömbösség és a kompromisszum készség szinte teljes hiánya nagyon sok ember életének a részét képezik.

Végy egy példát.

Ha az emberek látnak az utcán egy hajléktalant kéregetni gyakran úgy tesznek mintha nem is vennék észre, elmennek mellette anélkül, hogy egyáltalán rápillantanának esetleg átmennek a másik oldalra.

Pedig lehet, hogy a reggeli kávéd ára neki az aznapi ételt jelenti.


Ahhoz, hogy valaki mindig egyenes és őszinte legyen ahhoz kell egy adag bátorság is.

Az őszinteség és a bizalom esetekben egy kockázatvállalás. Rábízol valakire egy olyan döntést ami a te életedre is hatással lesz úgy ahogyan azt előre nem tudhatod.

Ezért ennyire ritka, de ez csak saját vélemény.


30/F

2019. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Nő vagy? Háát, az oldal tele van a sorstársaiddal, akik férfiak. Közülük hánnyal beszélgettél, hánnyal ismerkedtél? Hánynak adnál egyáltalán esélyt?

Amúgy azért nehéz teljesen őszinte pasit keresni, mert a legtöbb férfi tanul a környezetétől, szocializálódik és nem akarnak folyamatosan tartalékok lenni. Ha egy jó pasi érzi, hogy sok nőt megkaphat egy csettintésre, mégis miért maradjon egynél és legyen őszinte? Egy átlagos pasi meg úgy van, hogy látja, hogy sok nő szereti, ha használják őket, ezért az amúgy normális pasik szépen átalakulnak önzőbbé. Vagy papuccsá.

Nőként annyi a titok, hogy nem kell egekig nyomni a felszínes igényeket és jól kell választani. Ilyen egyszerű korrekt pasit találni.

2019. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező sajnos az emberek legtöbbje ilyen, keress olyan férfit magadnak aki ugyan ezt keresi és várja el egy kapcsolatban és akkor minden jó lesz.

Ámbár az emberek nagy része alapbol ezt keresi, csak közben olyanokkal találkoznak akik teljesen kikészítik őket és a végére rájönnek hogy nem érdemes tiszta lapokkal játszani mert így is csak hátba szúrják őket csinálhatnak bármit is. Én is rendes volta odaadó és mindent megtettem a bnőmért amiért azt kaptam cserébe h a lehető legundorítobb dolgokat megtette a hátam mögött hála képp.

És én is úgy vagyok vele h mi a fenéért legyek rendes és fair?

2019. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nő vagy? Háát, az oldal tele van a sorstársaiddal, akik férfiak. Közülük hánnyal beszélgettél, hánnyal ismerkedtél? Hánynak adnál egyáltalán esélyt?' ne haragudj teljesen abszurd volt ez a pár sorod, azért annyira próbálom tartani magam, hogy nem kép nélküli, és egy egy válaszból adódóan ismerkedem, hanem a környezetemben, akiket ismerek, vagy valahogy találkozunk.

Köszönöm szépen a válaszokat.


Az a baj kedves utolsó, mindkét előző párommal ez volt, beszélgettünk és előadást tartottak arról mennyire fontos az őszinteség, tiszta lapok, mennyi genyo nő van stb... Lelépett pl az egyik úgy, hogy nem tud időt fordítani most egy kapcsolatra, 1.5 hónap múlva másik barátnő.. Hol van ott a tiszta lap, ha nem állt elem, hogy van más?


Mostani eddig őszintének tűnik, ő inkább bizonyít azt veszem észre. Remélem vele jól járok

2019. okt. 27. 21:00
 8/16 anonim ***** válasza:

"ne haragudj teljesen abszurd volt ez a pár sorod, azért annyira próbálom tartani magam, hogy nem kép nélküli, és egy egy válaszból adódóan ismerkedem, hanem a környezetemben, akiket ismerek, vagy valahogy találkozunk."

Természetesen nem haragszom. Miért haragudnék? Az abszurd a sztoriban az, hogy kimásoltad a szövegem egy részét, amire írtál választ. Ráadásul olyat, amiben lenézed a sorstársaid. Azt hiszem, ez jobban igazol engem, mint gondoltad.

2019. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De figyelj, te hogy vagy vele? Szívesebben találkozol innen egy nővel, mint pl egy csinos hölggyel a baráti társaságból? Én pl most úgy ismertem meg a mostanit, és nem biztos hogy vele rosszabbul járnék, mint itt pár férfivel, akiről 2 3 mondatot tudok innen, és kitudja merre lakik stb stb...
2019. okt. 27. 21:10
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: Volt már, aki itt írt rám, elkezdtünk beszélgetni és laza kapcsolat lett belőle. És elég jól nézett ki a lány... :D

Én úgy vagyok vele, hogy senkivel sem úgy kezdek el beszélgetni, hogy na, ő lesz életem párja, vele fogok járni vagy lesz valami. Bárkivel hajlandó vagyok beszélgetni, aztán leveszem, hogy mennyire passzolunk. És én nem is panaszkodok, hogy senki sem elég jó, senki sem elég őszinte velem.

Semmi gond azzal, ha a közeledben lévő jól kinéző emberek között válogatsz, de akkor nem érzed furcsának a helyzetet vagy nem érzed úgy, hogy hozzá kéne raknod a kérdésedhez?

Az egész történeted és mondataid alapján olyan vagy, mint a környezetemben néhány nő: Szeretik elmesélni, hogy ők milyen nehezen találnak megfelelő férfit. Náluk az első szűrő egy magasra rakott léc a külsővel. Sorozatosan belefutnak abba, hogy ezek a srácok csak megdugják őket párszor, aztán repülnek egy jobbra.

Nem érzed úgy, hogy talán nem is olyan ritkák az őszinte srácok, csak neked más fontosabb? Lehet, hogy nem a világgal van baj?

2019. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!