Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülállóként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként lehet esélyem megtalálni az igazt?

Figyelt kérdés

Én eddig soha senki szemében nem értem semmit, és kívülállónak érzem magam egész életemben. Mindig is kevésnek éreztem magam másokhoz képest. Ezt iskolás korom óta érzem, ott is mindig kiközösítettek, én voltam az aki mindig egyedül ült. Most felnőttként sem teljesül az a vágyam, hogy valaki elfogadjon és szeressen. Mindig is irigyeltem a volt osztálytársaimat, amiért nekik jobban alakult az életük. Én meg csak egy szerencsétlen maradtam.

A párkapcsolataim sem sikerültek a legfényesebben, volt olyan aki teljesen elhanyagolt, volt aki mutatta a törődést, de mint kiderült csak kihasznált.


2020. jan. 24. 11:24
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam gimiben ő volt az aki , mindig egyedül üldögélt senkihez nem szólt és ezáltal akaratlanul is céltáblává vált mindenki szemében, persze egy idő után már megsajnáltuk és nem bántottuk csak ellvolt magában. Nos most 40 éves ő is és ő nem tudott változni ugyanaz maradt, aki volt akkor egyedül álló kitaszított stb. pont, amiket leírtál magadról. Ha nem akarsz az ő sorsára jutni, ami szinte borítékolva van neked is még most állj neki valami pozitív dolognak, hogy változz.
2020. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amit írsz, de nem feltétlen igaz!

Azt hiszed mindenki másnak akinek van párja , felhőtlenűl boldog az élete....

Ez nagyon nincs így! Az hogy ki mit mutat az csak a látszat!

Természetesen tudom hogy mindenki arra vágyik hogy legyen párja, szeretve legyen, és hogy őt szeressék. Jogos a te igényed is!

De ha már volt kapcsolatod akkor te is tudod miről beszélek.

Inkább itt lehet a baj :

"Mindig is kevésnek éreztem magam másokhoz képest"

Ez a nem normális ebben a helyzetben szerintem. Nincs olyan hogy kevesebbek vagyunk a másiknál!

Ki ilyen, ki olyan, nem vagyunk egyformák!

Mindenki jó valamiben! Lehet nem abban vagy jó mint a legtöbb ember, de TE is ugyanolyan fontos vagy , és egyedi , mint mindeni más!

Csak azt az embert kell megtaláld akinek pont az jön be aki TE vagy!

Ismerkedés pedig nincs buktatók nélkül...

Szerintem a legfontosabb hogy akivel ismerkedsz arra ne csak mint párjelölt tekints. Vizsgáld meg kívülálló szemmel(tudom hogy nehéz!), ő hogyan viselkedik veled, hogyan viselkedik másokkal, hogyan gondolkodik, egyezik e ez a gondolkodás a tieddel, miként tervezi a jövőjét, egyszerűen hogy milyen ember....

Ha ezek az alap dolgok nem passzolnak, kielőbb lépj ki az ismerkedési szakaszban. Mert később nehéz lesz.

Ne másoktól függj, és ne félj attól hogy egyedül légy. Rendezkedj be a magányra de örülj ha ezt valaki megtöri :)

2020. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(Előre szólok,NEM bántani akarlak.)A fejedben kellene rendet rakni,te nem társat keresel,hanem megváltót.Saját magadat nem vagy képes szeretni/elfogadni,már bocs,de ezek után,hogy várhatod el mástól?Az emberek azt látják,amit mutatsz nekik.Ha azt sugárzod a külvilág felé,hogy NEM VAGYOK ÉRTÉKES,el fognak könyvelni selejtnek,elvégre te ismered magadat,csak jobban tudod...Nekde kell megváltoznod,ha tényleg akarsz valamit/valakit,a világ nem fog hozzád igazodni.
2020. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!