Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szerint tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint tetszek egy kolléganőmnek. Szerintem nem. Kiírom hát ide "a jeleket", amik alapján a barátnőm azt hiszi, tetszek neki. Döntse el az internet népe, kinek van igaza. Szóval: tetszek a kolléganőmnek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi, a kolléganő 29 éves.

- Egyszer rákérdezett a koromra, és meglepte, hogy csak 23 (nemrég volt a szülinapom

- Szokta mondani, hogy nincsenek jó szingli férfiak (tudja, hogy van barátnőm)

- Tegnap történt: Mikor ebédszünetről mentem vissza dolgozni, ő akkor indult ebédszünetre. Nem találkoztunk össze, mert nem ugyanarra vitt az utunk, de távolról rám látott, ezért nem ment ki, hanem került egyet, odajött hozzám, és kérdezte, megyek szünetre? Mondtam nem, most végeztem. Úgyhogy visszafordult a kerülőúton, és ment ki ebédelni.


2021. máj. 6. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi alapján nem, a kolléganőt túl sok romkomot nézett.
2021. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Akarom mondani a barátnőd. 1-es
2021. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm.
2021. máj. 6. 20:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nem. Csak társalogni próbál, ennyi.
2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, legalábbis ennyiből nem gyanakodnék. Az első teljesen irreleváns, a másodiknál jó lenne tudni a kontextust, de önmagában semmit nem jelent (inkább csak az tűnik fel belőle, hogy sima munkatársi viszonynál barátibb lehet a tiétek ha ilyenekről beszéltek), harmadikból meg csak annyi jön le, hogy nem akart egyedül ebédelni.
2021. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezek mind csak egy dolgot jelentenek: a barátnőd betegesen féltékeny.
2021. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből semmi nem utal különösebben arra, hogy tetszenél neki
2021. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudja a barátnőd percről percre pontosan, hogy mi történt veled az ebédszünetedben?
2021. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezekből én nem feltétlenül feltételezném ezt. Az megint más kérdés, ha mondjuk veletek dolgozik a barátnőd, és látja, hogy amikor ezeket mondja a kolléganőd, hogy néz rád pl. - ez a nőknek hamarabb feltűnik gyakran.
2021. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi alapján biztosan nem.

Viszont nekem is fura ez a sztori, a barátnőd honnan tudja ezeket? Ő valami más alapján vonta le a következtetést, amit előttünk elhallgattál, vagy pedig részletesen elmeséled neki, amikor rádnéz a kolléganőd? Mert ha az utóbbi, akkor nem a kolléganőnek tetszel, hanem neked tetszik ő.

2021. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!