Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szerint tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint tetszek egy kolléganőmnek. Szerintem nem. Kiírom hát ide "a jeleket", amik alapján a barátnőm azt hiszi, tetszek neki. Döntse el az internet népe, kinek van igaza. Szóval: tetszek a kolléganőmnek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi, a kolléganő 29 éves.

- Egyszer rákérdezett a koromra, és meglepte, hogy csak 23 (nemrég volt a szülinapom

- Szokta mondani, hogy nincsenek jó szingli férfiak (tudja, hogy van barátnőm)

- Tegnap történt: Mikor ebédszünetről mentem vissza dolgozni, ő akkor indult ebédszünetre. Nem találkoztunk össze, mert nem ugyanarra vitt az utunk, de távolról rám látott, ezért nem ment ki, hanem került egyet, odajött hozzám, és kérdezte, megyek szünetre? Mondtam nem, most végeztem. Úgyhogy visszafordult a kerülőúton, és ment ki ebédelni.


2021. máj. 6. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért fontos egyáltalán, hogy tetszel-e a kolléganődnek?
2021. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Maradjunk annyiban, hogy a kérdezőnek bejön a kolléganője, aki 29 évesen valószínűleg nem egy nyálas 24 éves gyerekkel fog kezdeni.
2021. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

- Nem ebédelt volna egyedül, több százan dolgozunk itt, és minden osztály a megadott időben megy ebédszünetre.

- Nem vagyok nyálas.

- Ami az életkorokat illeti: Volt már, hogy próbálkozott nálam 27 éves nő, mikor 22 voltam. Tőlem jóval fiatalabbak is próbálkoztak az elmúlt pár évben, akik 20 évesek sem voltak. A barátnőm 25 éves, 1 év pár hónap van köztünk.

- Barátnőm valóban féltékeny típus, azt nem tudom, beteges mértékben-e, de tény, hogy féltékenykedő típus.

- Onnan tudja, mert elmeséltem neki. Mindig elmondok neki mindent, rengeteget beszélünk, be nem áll a szánk.

2021. máj. 6. 21:40
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátkozni akar, kedves. Nem kell többet belelátni
2021. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Háát a férfiak biztosan nem hagynak ki egy jó numerát....
2021. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek számolsz be neki mindenről? Direkt húzod az agyát.
2021. máj. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus élmény lehet a barátnőddel együtt lenni.
2021. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 azért a srác se egy főnyeremény :D
2021. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!