Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel még tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel még tavaly nyáron találkoztam. Hogy írhatnék rá? Egyáltalán nem ismerem. Story lent

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy buliban találkoztunk, kicsit részegek voltunk (ő jobban), flörtöltünk, beszélgettünk, majd elváltunk buli végeztével. Nem volt a buliban semmi, bár lehet ő csak meg akart fektetni, de nekem nem oké az egyéjszakás.

Vártam, hogy majd bejelöl facebookon/instán, de semmi. (gondolom nem emlékezett csak a keresztnevemre, úgy meg nehéz).

Hónapokig vártam és néhány hónapja bejelöltem én, szinte rögtön vissza is jelölt. Azt hittem ezek után írni fog, de szintén semmi hónapok óta.

Erőltetett lenne ha ráírnék? De igazából fogalmam sincs hogy kéne indítanom....Szia,mizu elég gagyi, de nem tudok jobbat...Viszont elég gyakran azon a fiún jár az eszem

Én 24N, ő 25F


2021. máj. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

De honnan tudod, hogy ő emlékszik rád vagy tudja egyáltalán, hogy kivagy?

Szerintem ha akarna valamit ha más nem már rád írt volna...

2021. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jók az esélyeid, ha nem írt amikor bejelölted. Vagy akkor nagyon félénk. De azért próbáld meg.

Szerintem valami nagyon átlagos dolgot dobj be de viccesen, mintha egyből egy beszélgetés közepében lennétek. Ez kretén, de olyan, amire ha van kedve tud válaszolni. Aztán ha kicsit beszéltek felhozhatod, hogy tudja ki vagy, meg a bulit. Stb. De ha nagyon félénk akkor nehéz lesz eldönteni, hogy mi van, mert kérdés átveszi e a kezdeményezést.


De sokkal jobbat szerintem nem tudsz. Vagy esetleg, ha így megvan a hang megpróbálhatod elhívni valahova.

2021. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Onnan bíztam benne hogy ismer, mert vagy 300-350 ismerőse van, ezek szerint nem jelölget be minden ismeretlent.

Meg órákon át elvoltunk, reméltem hogy rémlik neki valami.

(Tudom ez egy gyerekes kérdés, de nem tudom mit csináljak)

Barátnőim azt mondják lájkoljak be képeit, hogy felhívjam magamra a figyelmét, de szerintem az nagyon gáz lenne

2021. máj. 7. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is felfigyelt rád mikor bejelölted és ő vissza igazolt.

Ha akkor nem írt rád én nem hiszem, hogy majd a képek lájkolgatásától figyelne fel.

2021. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abszolút igaz. Beégni meg nem akarok, hogy erőlködök a semmiért.
2021. máj. 7. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy kijózanodott-e már. Vagy kérj tőle valamiben segítséget. A pasik imádnak segíteni a nekik tetsző nőknek.
2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 miért ne égetnéd? ez mindig ilyen.
2021. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sose tudni, lehet van barátnője, vagy egyszerűen nem jövök be neki, mert adtam jeleket és semmi
2021. máj. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!