Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én egy skizofrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én egy skizofrén férfivel ismerkedem ugye? Azonnal hagyjam abba az ismerkedést vele? Mik a jelei ha valaki skizofrén?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!


Szóval ismerkedem egy férfivel, de még nem vagyunk együtt, csak ismerkedő szakaszban. A múltkor megláttam a társkereső oldalon a profilját, csinált magának ott egy profilt (ő erről nem tud hogy én tudom) és azt írta benne hogy új életet szeretne kezdeni egy nővel, ehhez keresi élete párját (mindeközben velem ismerkedik és odáig meg vissza van értem állítólag a saját bevallása szerint imád engem).

Már itt nem stimmelt valami.

De mivel nem vagyunk együtt nem szólhatok rá, nyilván.


Rengeteg ilyen kettős gondolata van.


De most legutóbb ledöbbentem, ugyanis a közösségi oldalon megjelent a hírfolyamban a hír, hogy hozzászólt egy fényképhekhez!

A 8 évvel ezelőtti ex barátnőjének a jelenlegi pasijának a képei alá kommenteket írt, mindenféle csúnya dolgokat az ex barátnőjéről.


Ez mi ez? Hogy jutott egyáltalán ilyen(el) eszébe?

Szóval vázoljuk fel a történetet: 1: engem imád állítólag

2: gyakorlatilag új társat keres a társkeresőn maga mellé egy új élethez

3: a 8 évvel ezelőtti ex barátnője után kutakodik, és a jelek szerint most annak a mostani párját zaklatja


Ezek után:

Jól gondolom hogy skizofrén a pasi ugye igazam van?!


2021. máj. 7. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy skizofrén, de biztos, hogy nem százas. Neked meg ne igazad legyen, hanem józan eszed, és tiltsd le mindenhol. Felejtsd el.
2021. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
nee hahaha menekülj
2021. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, ha csalódást okozok, de te csak egy átlagos bunkóval ismerkedsz. A társkeresőn valószínűleg begyűjtött már pár nőt, akit pont ugyanúgy hülyít, ahogy téged.
2021. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd abba vele az ismerkedést,normális ember nem írkál a közösségi oldalon csúnyákat,szerintem le van ragadva a múltban is.

Ha nem muszáj ne kockáztass.


23F

2021. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem skizofrénia (közeli barátom az).

Ellenben azt jól érzed, hogy téged is csak hülyít, és ha eleged lenne belőle és kidobnád, akkor te is számíthatsz évek múlva ocsmányságokra az üzenőfaladon tőle.

2021. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérdezhetnéd meg a társkeresős részét ?Én tuti nem bírtam volna ki elküldtem volna neki ,hogy kedvesem ennyire imádsz ?Mi történik abban az esetben amikor nem?Mindegy egyébként elég fura figura ,elengedném.
2021. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, neked fogalmad sincs, mit jelent a "skizofrén" szó, teljesen rosszul használod :)


A skizofrén betegnek hallucinációk vannak, olyan dolgokat látnak, amik nem léteznek (pl. pókokat rohangálni), hangokat hallanak, tévképzeteik vannak.


Az, hogy egy pasi zaklatja az ex-nőjét, nem tartozik a tünetek közé, ellenben könnyen lehet, hogy a csávó egy vadparaszt.

2021. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennek köze sincs a skizofréniához.

Viszont tényleg nem 100-as a csávó. Gerinctelen, hogy több emberrel ismerkedik párhuzamosan, az pedig már egyenesen para, hogy az exe pasiját zaklatja, meg mocskolódik.

2021. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem skizofrén, ez egy szélhámos. Hagyd a fenébe, ne pazarolj rá egy nappal se többet. Nyugodtan szembesitheted a társkeresős akciójával, így fölösleges bizonygatni, tovább hazudozni.
2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, de utána olvastam, és van a skizofrén embereknek több személyiségük is, állítólag olykor-olykor más és más személyiségük jön elő, és más és más időben élnek valami ilyesmi. Ő a múltban is el, a jelenben is velem, és a jövendőbeli nővel is akit keres a társkeresőn.
2021. máj. 7. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!